Komentowana treść: Retro Gamer 138
[#1] Re: Retro Gamer 138
A jeszcze wcześniej był wydany ( chyba miesiąc temu) magazyn The Amiga Book sygnowany przez retrogamera. Ja sam szukałem ale w końcu znalazłem. Nie można już zamówić fizycznej kopii online, ale na ebayu angielskim jeszcze jest parę sztuk.
[#2] Re: Retro Gamer 138

@Clayster, post #1

Musisz uważniej czytać nasz portal. Informowaliśmy o tym.


Ostatnia aktualizacja: 06.02.2015 17:55:11 przez mailman
[#3] Re: Retro Gamer 138

@mailman, post #2

No faktycznie, przeoczyłem, zwracam honor !
[#4] Re: Retro Gamer 138

@Clayster, post #1

Czy ktoś będzie zamawiał ten numer? Chętnie złożyłbym się na wspólną wysyłkę.
[#5] Re: Retro Gamer 138

@ITU, post #4

Wydaje mi się, że tu "wspólna" wysyłka nie działa. Jak próbowałem to zorganizować to wychodziło, że obciążają za wysyłkę każdego numeru.
ogólnie dostanie tego w rozsądnej cenie do PL jest praktycznie niemożliwe.
Nawet jak udało mi się na ebay wytargać od gościa za 2Ł za numer to przesyłka 4 (czterech) sztuk wyniosła 18Ł - jakby nie liczyć to transport jest tutaj najwyższy w cenie.
[#6] Re: Retro Gamer 138

@ITU, post #4

ITU, ja się zastanawiam ale właśnie dodanie każdej sztuki zwiększa cene wysyłki (chociaż nie 2x tylko mniej). Poza tym chciałem dołożyć C64 Book ale jest out of stock :/
[#7] Re: Retro Gamer 138

@WojT_GL, post #5

Przeklikałem kilka wariantów i wyszło że przy:

1 szt. wysyłka per 1 egzemplarz - 4,70 funta
2 szt. wysyłka per 1 egzemplarz - 3,03 funta
3 szt. wysyłka per 1 egzemplarz - 2,92 funta
4 szt. wysyłka per 1 egzemplarz - 2,53 funta
5 szt. wysyłka per 1 egzemplarz - 2,56 funta

Można oszczędzić nieco ponad 2 funty, co nawet przy konieczności rozesłania gazet w Polsce da przynajmniej 5 PLN oszczędności. Zatem czy są jacyś chętni do grupowego zamówienia?
[#8] Re: Retro Gamer 138

@ITU, post #7

Ja jak zwykle jestem chętny - zresztą sugerowałem, żebyś zamawiał tą gazetę do swojego sklepu razem z Amiga Future :)
[#9] Re: Retro Gamer 138

@ITU, post #7

Ja kupuję bezpośrednio z Imagine Publishing.
[#10] Re: Retro Gamer 138

@WojT_GL, post #5

Ale to nie jest towar który trzeba specjalnie zamawiać. Jak siedziałem w UK to często widziałem jak to leży jak gnoju, i ludzie się tak nie rzucają na to. Jest tu na forum parę osób które mogłyby to kupić normalnie i przesłać, pytanie czy chcą się w to bawić (wątpię).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem