Komentowana treść: Amiparty XVI - pełne wyniki compos
[#1] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos
Gratuluję zwycięzcom. Widać, że AmiParty się rozwija.

Czy można wiedzieć ile osób oddało swój głos?
[#2] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos
szkoda że mnie nie było, wygrałbym siedzi, pije i chrupki
[#3] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos

@snajper, post #2

Acemana też nie było i wygrał... :)
[#4] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos
Jeśli chodzi o prace z Gfx Compo, to szału nie ma. Czemu wszystkie są w takiej szaro-burej palecie rodem z C64?
[#5] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos
Gratulacje dla wszystkich uczestników!!! Oby następnym razem było jeszcze więcej prac do przesłuchania lub obejrzenia!!!
[#6] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos

@PopoCop, post #4

na edycję XVII narysuj cos w żywych kolorach więc.
[#7] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos

@twardy, post #6

Fajna inicjatywa, oby tak dalej! Gratulacje dla zwycięzców, a szczególnie dla Darklighta. Losowaliśmy który z nas ma powalczyć w konkursie, no i padło na Szymona. Cel, czyli Amiga 500 zdobyta dla Ghostown osiągnięty
[#8] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos

@slay, post #7

Fajnie jakby teraz Tobie udało się wziąć udział w letniej edycji OK
A Jazzcat mógłby wziąć udział w MSX compo
[#9] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos
Jak na debiut scenowej imprezy to nieźle
[#10] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos
zapraszamy do wzięcia udziału w letniej edycji (więcej informacji wkrótce).


Ooo , to w takim razie forumowy konkurs muzyczny wystartuje dopiero jesienią, głosować będziemy w grudniu, a wyniki będą na początku stycznia 2016.OK
A ja spróbuję coś zrobić na Amiparty XVII.ok, racja
[#11] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos

@amigachelm, post #1

Chyba około 40 głosów było oddanych. Niektórzy niestety porzucili listy w połowie dokończone i udali się na grupowe zakupy/spożywanie alkoholu po za główną salę.
[#12] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos

@amigachelm, post #1

Tak, dostałem 39 albo 40 votek z głosami. Ludzi było więcej ale jak to zwykle bywa nie wszyscy głosowali.
[#13] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos

@Jenot, post #12

OK, nagrody rozdane, Amiga 500 poszła dzisiaj. Mam nadzieję, że Darklight będzie zadowolony i wysmaruje coś na lato.
[#14] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos
MAX-TON = Józek ? ;)
[#15] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos

@odyseja_lkc, post #14

Tak. Józek - coś źle działa kodowanie. Z nim to ciekawa historia. Jakiś czas temu dostałem od znajomego dwie paczki dyskietek do przejrzenia i ewentualnie zrzucenia danych. Miała być na nich muzyka. I faktycznie była - pisane ponad 20 lat temu "do szuflady" kawałki w Octamedzie (MOD+MIDI), których nikt jeszcze nie słyszał. Znajomy, który przekazał mi dyskietki namówił brata (autora tej muzyki) do napisania modułu na Compo. Tak powstała "Linia życia". Mam nadzieję, że na tym się nie skończy i Józek "wysmaży" coś na lato ;)
[#16] Re: Amiparty XVI - pełne wyniki compos

@Jenot, post #15

Jenot dostał białe kruki ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem