Komentowana treść: Swamp Defense 2
[#1] Re: Swamp Defense 2
[#2] Re: Swamp Defense 2

@Art, post #1

Jak juz to to: Swamp Defense 2 Wersja z androida.
Warto czasem sprawdzić co wrzuca się do linka...

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2015 09:18:32 przez michalmarek77
[#3] Re: Swamp Defense 2
Tak Gra jest jakaś taka dziwna w wersji na Amige, bo rozumie że drugi link jest to wersja na Androida i ta wersja jest trochę lepsza, tzn.

Zauważmy że w wersji na Amige pociski znikają w jakiś dziwny sposób przed postacią, tzn. nie dolatują do niej i znikają. Widać to dobrze na rakietach z bazuki. link/

W drugim linku czyli rozumie że to wersja na Androida, widać jak pocisk wlatuje w postać i wybucha. link/
[#4] Re: Swamp Defense 2

@amizet, post #3

Może wybuchy trochę "żreją" mocy procesora i w tej wersji ich nie ma, a może to jest konfigurowalne i ktoś sobie wyłączył żeby było płynniej?
[#5] Re: Swamp Defense 2

@adam_mierzwa, post #4

Ale wybuchy są tylko mniej efektywne, ale nie chodzi oto w wersji Android rakieta wlatuje w cel. W wersji na Amige rakiety w jakiś dziwny sposób znikają przed celem.

Czyli chyba tego nie da się wyłączyć. Lub zmienić w opisie pod filmem nie ma żadnych informacji, o tym czy gra została uruchomiona z jakimś parametrem. A jeśli by była to taka informacja powinna zostać dodana w opisie?


//
Do tego w wersji na Sam 440ep Flex 733 Mhz Radeon 9250 PCI.

Jest tak samo do tego tutaj widać jeszcze lepiej wystarczy spojrzeć na smugę z rakiety, wystrzelonej z bazuki. Smuga dymu kończy się w dosyć znacznej odległości od celu. Gdzie wygląda to nie naturalnie i rakiety tak samo znikają. link/

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2015 13:12:22 przez amizet
[#6] Re: Swamp Defense 2

@amizet, post #5

A może lepiej porównać Swamp Defense 2 w wersji z Andka i Amigi a nie porownywac ulepszona dwójkę do jedynki, która na wszystkich platformach wygląda równie słabo i niczym się od siebie nie rozni(Android, Amiga czy Xbox...) szeroki uśmiech
[#7] Re: Swamp Defense 2

@michalmarek77, post #6

Ale widzę że nie wiesz o co chodzi, więc może przeanalizuj jeszcze raz to co napisałem i przeanalizuj wnioski.

//
Co autor miał na myśli, pisząc że rakieta nie dolatuje do celu. Pewnie to że znika przed nim. hmm.

Nie gram dużo i może dlatego zwracam uwagę na szczegóły. Pewnie grasz dużo i dlatego może tego nawet nie dostrzegasz.

Lub też wymyśliłem sobie to, a to co napisałem nie ma sensu. Nie mam więcej zastrzeżeń.

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2015 13:29:14 przez amizet
[#8] Re: Swamp Defense 2

@amizet, post #7

Amizet nie dziwi Cię, że porownujesz dwie różne gry z sobą. I nie, nie chodzi mi o SAndroid vs AmigaOne...Weź zobacz jak wygląda Swamp Defense 2 na ten neoAmi i to porównaj z wersją Android a nie cos sprzed kilku lat z jej nową inkarnacja...
[#9] Re: Swamp Defense 2

@amizet, post #7

Dobra przywidziało mi się coś bo link w pierwszym poście jest do wersji 1. W wersji 2 za pewno zostało to poprawione.
[#10] Re: Swamp Defense 2

@michalmarek77, post #8

Wiem teraz to spostrzegłem. Czyli jednak pomiędzy wersją jeden a dwa jest Progres. Tak że Spoko Michał Marku zwracasz uwagę na szczegóły. Dzięki że mnie uświadomiłeś że jednak nie do końca miałem racje.
[#11] Re: Swamp Defense 2

@amizet, post #10

Cóż, szczegół widoczny niczym wieża Eiffela w Paryżu ale co tam...:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem