Komentarze do artykułu: Dune Legacy

[#1] Re: Dune Legacy
Pod Linuxem najnowsza wersje Dune Legacy przy większej bitwie (kilkadziesiąt czołgów) gra się wysypuje i wyłącza... :/
[#2] Re: Dune Legacy

@Pawelek, post #1

Być może nasz port też tak ma, nigdy nie uczestniczyłem w bitwie kilkudziesięciu czołgów. Zawsze sprawę załatwiałem w prostszy sposób (ze dwa dywizjony ornitopterów - najpierw na Construction Yard, potem Heavy Factory i Starport - potem to już spacerek).
[#3] Re: Dune Legacy

@recedent, post #2

To się dzieje jeszcze na początku chyba 4 ta misja wtedy gdy nie ma jeszcze nawet czołgów. Jest jakiś bug w tej Legacy i nie da się grać, gram teraz na oryginale Amigowym teraz, ale denerwuje mnie ten brak zaznaczania większej ilości jednostek. Za dużo klikania... :(

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2015 13:02:17 przez Pawelek
[#4] Re: Dune Legacy

@Pawelek, post #3

Yes sir!
Acknowledge!
Yes sir!
Acknowledge!
Yes sir!
Acknowledge!
Yes sir!
Acknowledge!
Yes sir!
Acknowledge!

:) Ze skrótami klawiaturowymi jest trochę szybciej. M to "move", A to "attack", H to "harvest".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem