Komentowana treść: MorphOS Central
[#1] Re: MorphOS Central
W sumie jest MorphOSFiles, ale od przybytku głowa nie boli :P
[#2] Re: MorphOS Central

@odyseja_lkc, post #1

Na tej stronie jest po prostu wrzucony cały "morphosowy" Aminet jak leci. Dopiero teraz administrator rozdziela to na kategorie, pewnie również automatycznie. Ponieważ ja do MorphOS Files przeniosłem ręcznie najpierw całą zawartość starego repo z plikami MorphZone, a teraz powoli również uzupełniam stuff z Aminetu, wiem, że co najmniej połowa tych archiwów to rzeczy niedziałające, niestabilne lub przestarzałe. Tak więc od przybytku głowa nie boli, ale od walki z pobranym softem rozboleć czasem może...
[#3] Re: MorphOS Central
Wlazłem na sajta, obczaiłem co i jak i stwierdziłem że w dalszym ciągu będę zasysał z MorphOS Files.
[#4] Re: MorphOS Central

@waldiamiga, post #3

A no, na MorphOS Files to i upload jest. I "cenzura" :)





Ostatnia aktualizacja: 07.06.2015 21:54:31 przez ede
[#5] Re: MorphOS Central

@Krashan, post #2

Dobrze wiedzieć :)
[#6] Re: MorphOS Central

@Krashan, post #2

Jest tego trochę
[#7] Re: MorphOS Central
Fajnie. Chociaż osobiście nie widzę powodu żeby tam wchodzić skoro jest MorphOS Files i Grunch.
[#8] Re: MorphOS Central

@MDW, post #7

Dokładnie tak. To była pierwsza myśl jaka mi wpadała do głowy po przeczytaniu tego newsa.
Wszystko super, tylko po co?
[#9] Re: MorphOS Central

@MDW, post #7

A ja wszedłem z ciekawości i okazało się, że jest nowa wersja Calimero, która to mnie interesuje. Ale zaciągnąć się nie da. A swoją drogą to macie rację - lepszy jest MorphOS Files.
[#10] Re: MorphOS Central

@Pero, post #9

Autor Calimero, Carsten Siegner nie okazał się być zachwycony tym faktem. Może dlatego nie da się ściągnąć.
[#11] Re: MorphOS Central
bardzo fajna stronka, IMO dużo lepsza od MorphOS Files. Tak trzymać. OK
[#12] Re: MorphOS Central

@snajper, post #11

[#13] Re: MorphOS Central

@snajper, post #11

bardzo fajna stronka, IMO dużo lepsza od MorphOS Files

Możesz więc od dzisiaj programy na swojego MorphOS-a pobierać wyłącznie z niej.

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2015 08:43:42 przez Krashan
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem