Komentowana treść: Nowy port Quake 2 z teksturami HD
[#1] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD
No zassane, trzeba docenić autora za jego robotę OK
[#2] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD

@Voyox, post #1

Mnie ciekawi czy to zadziała na Amidze:

http://www.moddb.com/mods/brutal-doom
[#3] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD

@hicks, post #2

Takie chore gry rodem z psychiatryka na Amidze nie działają. Jest specjalne, sprzętowe ograniczenie w biosie.
[#4] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD

@Andrzej Drozd, post #3

No popatrz... a taka gra działa
[#5] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD

@hicks, post #4

Jeżeli tak, to odpal A1200 z duuuużą ilością ramu lub WinUAE, zainstaluj Quake2 i sam wypróbuj brutalnego Dooma.OK

A co do Glooma, to brutalność można wyłączyć.pomysłpomysłpomysłpomysłpomysł
[#6] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD

@hicks, post #4

widocznie Andrzej Drozd należy do tego grona wyznawców wg. których brutalne gry pokroju Doom z pikeslową grafiką wypaczają psychike , ciekawe czy jest weganinem ?
[#7] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD

@imp, post #6

Ja jestem weganinem. Brutal Doom jest osom. Z przyjemnością zagrałbym w to na jakiejś konsoli. BD jest tak dobry, że aż go sobie zainstalowałem i jest jedną z nielicznych gier, w które gram na PC (obok Tie Fighter'a & Co, Syndicate i czegoś tam jeszcze). Ten mod po prostu rozpieprza swą zajebistoscią!
[#8] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD

@imp, post #6

Dooma I i II przeszedłem na Blizzardzie PPC + AGA (nie miałem wtedy jeszcze BVision). Strzelało się do jakichś nawiedzonych psycholi 2D i mutantów z piekła w rozdziałce 320x240. Celowo na monitorze Multisync nie odpalałem trybu VGA tylko PAL, aby zniwelować nieco pikseloze. Było minęło, fajna gra, ale bardziej podobał mi się Heretic i Hexen. Strzelanie do potworów w stylu gotyckim i penetrowanie zamczysk jest lepszą "zabawą".OK

Nie jestem weganinem. Uważam że w diecie nie można unikać przynajmniej produktów mlecznych lub jajek.pomysł
[#9] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD

@michalmarek77, post #7

Zerknąłem na Brutal Doom na YT i oprócz takich samych lokacji oraz postaci 3D, nic tam nie ma ciekawego. No chyba że ktoś się podnieca gdy z przeciwnika robi mokrą plamę. wariat?
[#10] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD

@Andrzej Drozd, post #9

No chyba że ktoś się podnieca gdy z przeciwnika robi mokrą plamę.


Nie widzę różnicy pomiędzy doomem a takim modem, w sensie "normalności" :)
[#11] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD

@odyseja_lkc, post #10

No to załóżmy że twoje dziecko gra w lemingi. Spoko, prawda?OK
A później ktoś zrobi wersję w której flaki ścielą się na całej planszy i pryskają na ekran.
Pozwolisz na to swojemu dziecku? Będziesz dumny że gra w taką wersję?
[#12] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD

@Andrzej Drozd, post #11

Z pewnością jako dzieciak nie grałeś w tę amigową grę w której "flaki ścielą się na całej planszy i pryskają na ekran". Na pewno mama czuwała nad treściami Twoich amigowych dyskietek. Szkoda, że świętym nie zostałeś ! Ale by było !

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2015 09:09:38 przez hicks
[#13] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD

@hicks, post #12

Adasiu Kołodzieju z Execa, wy się tak obywatelu(e) nie wymądrzajcie.OKOKOKOKOK
[#14] Re: Nowy port Quake 2 z teksturami HD

@Andrzej Drozd, post #11

Andrzej nie bądź śmieszny. Brutal Doom to coś czego raczej dziecku byś nie dał. Doom'a zresztą też. Jasny gwint GTA V powinno być spalone na stosie bo przecież dzieciak może zagrać. To obowiązek rodziców (i sprzedawców po części) by nieodpowiednie rzeczy nie trafiały do nieodpowiedniej publiki. I tyle.
Swoją drogą, gdzieś ty tam widział 3d w tym modzie ?

Brutal Doom jest tak świetny, tak miażdży jajca swoją frajdogennością, że zniszczył mi część radochy czerpanej z "vanilla" Doomów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem