Komentowana treść: Multiviewer NG 1.2
[#1] Re: Multiviewer NG 1.2
Nie umniejszajac ten przegladarce, co w niej jest tak wspanialego?
[#2] Re: Multiviewer NG 1.2

@stefkos, post #1

A gdzie pisze że jest coś wspaniałego?
[#3] Re: Multiviewer NG 1.2

@TomK, post #2

Tam gdzie długopis :)
[#4] Re: Multiviewer NG 1.2

@TomK, post #2

Zastanawiam sie tylko nad celem takiego programu.
Wydaje mi sie ze mozna bylo lepiej przeznaczyc te pieniadze.
[#5] Re: Multiviewer NG 1.2

@stefkos, post #4

Jakie pieniądze? Kupiłeś ten program i teraz się zastanawiasz po co kupiłeś? Oj, mam wrażenie że się nudzisz i za dużo myślisz Gościu sobie skrobnął program i chce za niego kasę jednen kupi drugi nie. A Ty za dużo myślisz OK

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2015 21:39:07 przez TomK
[#6] Re: Multiviewer NG 1.2

@TomK, post #5

Myslez, ze Pawlowi chodzilo o kase przeznaczona dla programisty. Nie ma sie co spinac ;)
[#7] Re: Multiviewer NG 1.2

@TomK, post #5

To nie jest do konca tak, jedno to kasa jaka dostaje a drugie to to co dostal za napisanie. Z tego co mi wiadomo z pierwszej reki to Trevor sponsoruje pisanie programow.
Nie jest to zadna wycieczka osobista do Trevora czy kogokolwiek...
Nie uwazasz jednak ze zamiast kolejnej przegladarki warto by np zaczac pisac edytor tekstu?
[#8] Re: Multiviewer NG 1.2

@stefkos, post #7

Ja bym zaproponował zamiast edytora tekstu napisać/przeportować konkretną i aktualną przeglądarkę. I co najważniejsze aktualizować ją co chociaż pół rok.
[#9] Re: Multiviewer NG 1.2

@stefkos, post #7

Ok. Ale to jest kasa Trevora. Uważam że my nie mamy wpływu na to co On z nią zrobi a tworzenie kolejnego brednioserialu świadczy własnie o tym że się nudzisz na wakacjach
Ależ edytor też o ile wiem sponsoruje no chyba że myslisz o edytorze dla programistów?
Tak zgadzam się jest wiele potrzebniejszych programów np przeglądarka ważne jest też aby były później aktualizacje programów.
Ale Trevor tego tutaj nie przeczyta więc po co kolejny brednioserial?
[#10] Re: Multiviewer NG 1.2

@TomK, post #9

1 Nie nie nudze sie:)
2 Z tego co wiem pod os4 narazie nie ma zadnego sensownego edytora procz tego dzialajacego pod cygnixem, to chyba dobry powod by sie zastanowic gdzie mozna dobrze ulokowac pieniadze.
3 Nie ja zaczalem brednioserial, ja sie tylko spytalem co jest w tej przegladarce wspanialego. To ze odebrales to i kolejne wpisy jako atak, coz...pociagnales dalej
Zabieram sie wiec za swoje zabawki bez kontynuowania tej rozmowy.
[#11] Re: Multiviewer NG 1.2

@stefkos, post #10

Ad2 No przeca napisałem że Trevor dokłada się do przepisywania Open Offica o ile mnie pamięć nie myli a tam jest edytor tekstu. A ten pod Cygnixem jest naprawdę sensowny więc tak znowu się nie pali.
ad3 No sorki ale brednioserial zaczyna chyba ten kto głupio pyta a nie ten kto odpowiada OK Pytac tu Trevora co raczej tu nie zgląda i polskiego nie zna to głupie jest
Nie obrażaj się proszę, odpowiedź była zgryźliwie złośliwa Dr. House mym idolem jest
[#12] Re: Multiviewer NG 1.2

@TomK, post #11

Chodzi o ten projekt? Mogę się mylić, ale nie wygląda na bardzo tętniący życiem...
[#13] Re: Multiviewer NG 1.2

@recedent, post #12

Na jesieni 2014 była wzmianka o postępie prac
link do newsa w pdf
Nie będzie to w pełni funkcjonalny odpowiednik, powiedzmy że to co okrojone wystarczy w zupełności.

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2015 17:01:41 przez adam_mierzwa

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2015 20:00:55 przez mailman
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem