Komentowana treść: Sqrxz 3 dla Amigi klasycznej
[#1] Re: Sqrxz 3 dla Amigi klasycznej
Jupi- już się cieszę, poprzednie konwersje pierwszych 2 części były super (kawał świetnej roboty OK ), myślę, że i tym razem się nie zawiodę ok, racja
[#2] Re: Sqrxz 3 dla Amigi klasycznej

@BULI, post #1

Majstersztyk.
[#3] Re: Sqrxz 3 dla Amigi klasycznej
Nie chcę się czepiać ale za "Amigę klasyczną" można dzisiaj nieźle oberwać. szeroki uśmiech Amiga jest tylko jedna, a reszta to "pecety udające Amigę".
[#4] Re: Sqrxz 3 dla Amigi klasycznej

@MDW, post #3

Wiem, to moje znane hasło gdy miałem kiedyś (prawdopodobnie) 18 lat.szeroki uśmiech Ale człowiek jednak się zmienia i mimo że dalej mam 18 lat, to już nie uważam że to są pecety udające Amigę. Teraz uważam że są to "nośniki" amigowych systemów. Jedyna sensowna droga aby promować AOS4 i MOS.szeroki uśmiech
[#5] Re: Sqrxz 3 dla Amigi klasycznej

@Andrzej Drozd, post #4

Ty tak na serio? No to przepraszam. Przesuwam Cię do innego zbioru Amigowców. No i dostajesz duuużego lajka. OK

P.S.
Ja też mam 18 lat i nie zamierzam mieć więcej. szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2015 20:11:30 przez MDW
[#6] Re: Sqrxz 3 dla Amigi klasycznej

@MDW, post #3

Naprawdę? Wszyscy przecież wiedzą, że Amiga klasyczna to prawdziwa oryginalna Amiga, więc mogliby pisać, że coś wychodzi na Amiga OS1.3+ OCS zamiast tego terminu, bo jak zadziała na MOS albo AOS4, to wtedy informacja jest błędna.

Dla mnie AOS i MOS są po prostu rozwinięciem ducha Amigowego systemu na innej platformie i każdy ma prawo sobie nazywać taki komputer "moją własną Amigą", bo przecież wszyscy wiedzą, że z oryginalnym sprzętem to nie ma wiele wspólnego.
[#7] Re: Sqrxz 3 dla Amigi klasycznej

@BULI, post #1

Tylko dlaczego to jest takie mega trudne ? Nawet z trainerem słabo mi idzie :(

Trainer i cracktro tutaj : http://www.flashtro.com/index.php?e=page&id=3891
[#8] Re: Sqrxz 3 dla Amigi klasycznej

@twardy, post #7

Jak w zapowiedziach: "Hardly any game will frustrate you more!"
[#9] Re: Sqrxz 3 dla Amigi klasycznej

@sanjyuubi, post #6

że coś wychodzi na Amiga OS1.3+ OCS zamiast tego terminu,


bo jak zadziała na MOS albo AOS4


To znaczy wtedy że Emulacja działa i gry z Classica uruchamiają się na Systemach pochodnych. I Emulowany chip-set jest na tyle zgodny, że pozwala na swobodną rozgrywkę.

Co innego gdy Amigi będą zaimpletowane w kodzie, wtedy można będzie myśleć o zmianach w nazwach. Tym czasem nazewnictwo które obowiązuje w tym czasie wydaje mi być się odpowiednie.
[#10] Re: Sqrxz 3 dla Amigi klasycznej

@sanjyuubi, post #6

(...) z oryginalnym sprzętem to nie ma wiele wspólnego.

Czyli cel został osiągnięty, bo o to właśnie chodziło w tych wszystkich kontynuacjach idei AmigaOS. Gdyby było inaczej, nie używałbym już tego tylko tak sobie wchodził na PPA zobaczyć co się dzieje w ami-światku.
[#11] Re: Sqrxz 3 dla Amigi klasycznej

@twardy, post #7

W 3 jeszcze nie grałem, ale 1 i 2 też były trudne, ale po ok 30 minutach treningu można było już przejść dalej niż za jedną planszę- warto się chwilę pomęczyć i dać sobie i grze szansę OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem