Komentowana treść: Nowa wersja AmiModRadio
[#1] Re: Nowa wersja AmiModRadio
No i fajnie. Program się rozwija. Na EAB jest wątek, gdzie można zgłaszać swoje pomysły dotyczące programu, a także zauważone błędy.
[#2] Re: Nowa wersja AmiModRadio
Woow... jest support do ModLand! No to teraz obowiązkowo trzeba oblukać ten program . Takie pytanie na szybko, czy da radę odpalić tą appkę na AOS 2.x ? Jeśli tak, to już uśmiecham się do Jenota w sprawie plipbox'a szeroki uśmiech
[#3] Re: Nowa wersja AmiModRadio

@MarX, post #2

Uśmiechaj się uśmiechaj.. ;). co prawda bokiem mi już te Plipboksy wyłażą ale jeszcze jedna seria na pewno będzie. W przyszłym tygodniu robię zakupy.

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2015 20:56:36 przez Jenot
[#4] Re: Nowa wersja AmiModRadio

@Jenot, post #3

Gapa ze mnie, mogłem pouśmiechać się wcześniej, to na AmiParty skonfigurowalibyśmy plipa z moją A600 . No nic, jako amigowiec przyzwyczajony jestem do cierpliwego czekania
[#5] Re: Nowa wersja AmiModRadio

@Sir_Lucas, post #1

Można, ale jeśli dla kogoś nie jest problemem założenie kolejnego konta to sugeruję użycie tego trackera do zgłaszania bugów i pomysłów: http://bitbucket.org/tygre/amimodradio/issues

Developerowi ułatwi to zadanie, trzymanie i zarządzanie wszystkim w jednym miejscu. Co sam Tygre sugeruje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem