Komentowana treść: Mutant League Hockey
[#1] Re: Mutant League Hockey
Faza
[#2] Re: Mutant League Hockey

@Dorian3d, post #1

Gar jest dobra,w pierwszym meczu padła tylko jedna bramka.
[#3] Re: Mutant League Hockey
Scenowcy, głównie z grupy Scoopex, w kooperacji udostępnili po latach ten tytuł

A skąd ci scenowcy go wzięli?
[#4] Re: Mutant League Hockey

@PopoCop, post #3

Dostarczył grę autor Adrian Brown znany na scenie jako Darkblade.

Ale faktycznie po słowie "kooperacji" coś mi ucięło z kim ta kooperacja... Poprawiłem.
[#5] Re: Mutant League Hockey
Super gra :) jak na mnie trochę trudna, ale widać że ludzie się przyłożyli do jej powstania, grafika jest bardzo ciekawa :) Pozostaje życzyć aby więcej takich gier ujrzało światło dzienne zamiast backbone'owych wyklejanek.
[#6] Re: Mutant League Hockey

@Gżegżółka, post #5

Wyjąłem z szuflady 3 dyskietki, zamontowałem ADFy do ff0:, ff1: i ff2:, przekopiowałem zamontowane obrazy na dyskietki komendą diskcopy ff0: df0:, zresetowałem A1200 i włożyłem pierwszą dyskietkę...no i po 5 minutowym klikaniu na dżojstkik i wachlowaniu dyskietkami zacząłem grać. Normalnie jak za starych lat...szeroki uśmiech
Co prawda gra nie jest w moim typie, ale fajnie było!szeroki uśmiech
[#7] Re: Mutant League Hockey

@Gżegżółka, post #5

Grafika wygląda jakby nie wykorzystywała AGA, animacja jakos mało płynna. w 1994 niekoniecznie bylby to hicior, ale ... pograłem 1 mecz, wygrałem 2-1 i było fajnie :) dziś pogram dalej. Gra działa bez problemow na 060 i kicku 3.1.
[#8] Re: Mutant League Hockey

@twardy, post #7

kolejna po Putty Squad perła

Gra wygląda jak produkcja z 1989 roku odpalona na A500. Nazywanie jej "perłą" i stawianie na tej samej półce co "Putty Squad" to nieporozumienie.
[#9] Re: Mutant League Hockey

@PopoCop, post #8

No fakt, nie widać wykorzystania AGA, ale pograłem trochę i jest fajnie,szczególnie na dwuprzyciskowym padzie. Gra ładnie się odpala z twardego dysku. Była dosyć popularna na Megadrive więc nie ma co narzekać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem