Komentowana treść: Odyssey Web Browser 1.25 dla systemu AROS
[#1] Re: Odyssey Web Browser 1.25 dla systemu AROS
Yech brawo :)

PS : I odnośnie wersji dla MorphOS-a słowa Krzysztof-a z AmigaWorld.net :

Fab was also working on compiling this version, but he had some Java Script engine endianess problems that were blocking PPC version.

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2015 21:15:32 przez Drako^BB
[#2] Re: Odyssey Web Browser 1.25 dla systemu AROS
AROS rulez! siedzi, pije i chrupki
[#3] Re: Odyssey Web Browser 1.25 dla systemu AROS
Ciekaw jestem czy ten Webkit już "ogarnia" interfejs OpenWrt.
[#4] Re: Odyssey Web Browser 1.25 dla systemu AROS

@ede, post #3

A nie ogarniał? szeroki uśmiech Ufff, technologie webowe nie przestaną mnie zadziwiać. :)
[#5] Re: Odyssey Web Browser 1.25 dla systemu AROS

@MDW, post #4

Wygląda na to, że nie całkiem. Coś tam przejrzeć można, ale z każdym klikiem należy się ponownie logować i co najgorsze nie zapisują się wprowadzone zmiany. A co ciekawe np. dawna wersja Opera na Symbian s60 ogarnia :)




Ostatnia aktualizacja: 05.09.2015 16:30:02 przez ede
[#6] Re: Odyssey Web Browser 1.25 dla systemu AROS

@ede, post #5

O rety. Ja używam na swoim routerze Tomato i to jakoś działa na morphosowym OWB. A myślałem o OpenWRT. Teraz już nie myślę. Dzięki za ostrzeżenie. 😀

A tak swoją drogą to ci pisali ten interface OpenWRT też chyba coś namotali jeżeli to nie działa poprawnie na nie tak starej przecież wersji WebKit.
[#7] Re: Odyssey Web Browser 1.25 dla systemu AROS

@MDW, post #6

Jest jeszcze szansa, że ja coś źle robię. Z drugiej strony jeśli chodzi o sam zapis, to kto wie może to w cale nie kwestia WebKit.

W każdym razie jak będzie nowe OWB na MOS, to będę sprawdzał znów :) Dam znać jak coś się zmieni w tej kwestii. A tym czasem jak coś to przez SSH dłubię.
[#8] Re: Odyssey Web Browser 1.25 dla systemu AROS

@MDW, post #6

Tomato od Shibbiego, czy jakieś stare?
[#9] Re: Odyssey Web Browser 1.25 dla systemu AROS

@Sokok, post #8

To jest wersja 1.28 z 2010 roku więc raczej stare. Nic nowego z tej gałęzi nie wyszło i nie aktualizowałem. Poza tym jakoś nie miałem nawet potrzeby, a fanem grzebania w routerach nie jestem. :) Ale nawet się kiedyś zastanawiałem dlaczego ten soft umarł...
[#10] Re: Odyssey Web Browser 1.25 dla systemu AROS

@MDW, post #9

Nie do końca umarł. Warto zaktualizować, choćby dla poprawek bezpieczeństwa. DobryDobry kawał softu.

http://tomato.groov.pl/
[#11] Re: Odyssey Web Browser 1.25 dla systemu AROS

@Sokok, post #10

Faktycznie wychodzą nowe wersje. No to może się kiedyś skuszę na aktualizację. Dzięki za info!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem