Komentowana treść: TwittAmiga 4.1
[#1] Re: TwittAmiga 4.1
Cena za użycie curl to ledwo niecały 1 MB. Co do XML to nie wiem :)
[#2] Re: TwittAmiga 4.1

@virago, post #1

libxml2 to straszna kobyla
[#3] Re: TwittAmiga 4.1

@kiero, post #2

Tak się zastanawiam po co im ten XML. Z tego co się orientuję (a niewiele się orientuję) to całe API udostępniane przez Twittera może działać na lżejszych i fajniejszych plikach JSON.

Tak poza tym to pojęcia nie mam co można zrobić w bibliotece do parsowania/tworzenia plików XML żeby powstała z tego kobyła. Ech, znak czasów...

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2015 19:22:04 przez MDW
[#4] Re: TwittAmiga 4.1

@MDW, post #3

Wystarczy tam napchać trochę niepotrzebnych rzeczy, np. kompletnego klienta FTP i klienta HTTP, konwerter Unikodu i całą masę różnych ekstra ficzerów XML-owych. Są tacy programiści, którzy jak się rozpędzą, to do swojego dzieła pół systemu operacyjnego wsadzą...
[#5] Re: TwittAmiga 4.1

@Krashan, post #4

Wystarczy tam napchać trochę niepotrzebnych rzeczy, np. kompletnego klienta FTP i klienta HTTP, konwerter Unikodu...

Serio? O mamo... cała idea modułowości przy czymś takim idzie do kosza. Rozwiązania jak z Microsoftu/Windowsa. :) Jak ktoś chce używać FTP to by sobie użył jakiegoś libftp, jak potrzebuje HTML to jakiegoś libhtml... A tak - potrzebuje czy nie - musi mieć wszystko tylko po to żeby jakiegoś jednego XMLka sparsować. Jeżeli tak ma wyglądać profesjonalny świat to ja wolę nasz nieprofesjonalny amigowy świat. :)
Dziwię się autorowi TwittAmiga, że użył takiej kobyły. W świecie JSONa są takie zgrabne malutkie rozwiązania (np. cJSON - jeden plik cJSON.c i jeden cJSON.h). Zdziwiłbym się gdyby do XMLa nie było równie zgrabnej i przyjemnej mini-biblioteczki.
[#6] Re: TwittAmiga 4.1

@MDW, post #5

Sa duzo mniejsze biblioteki do obslugi XML. Wybór autora jak się domyślam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem