Komentowana treść: Pixel Heaven nadchodzi
[#1] Re: Pixel Heaven nadchodzi
W tym roku z mojej strony bojkot za całą akcję z Secret Service.

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2015 21:08:34 przez Sokok
[#2] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@Sokok, post #1

właśnie, ciekawi mnie co tam się będzie działo w tej kwestii. siedzi, pije i chrupki Jakieś protesty, manifestacje, rzucanie jajkami?
[#3] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@snajper, post #2

Raczej nie, bo Pixel jest udanym pismem, redakcja wkłada w to serce i chyba się przyjął OK
[#4] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@Sokok, post #1

A co to jest w ogóle ten Secret Service? Ja znam tylko MA, ACS i oczywiście PPA.OK
[#5] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@Jacques, post #3

A czy dużo w tym Pixelu jest o Amidze?
[#6] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@Jacques, post #3

Racja, ale haters gonna hate.
[#7] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@flops, post #6

Ja bym powiedział raczej, że brzydki bąk pozostanie brzydkim bąkiem. Choćby nie wiem jakie teraz pismo było super, przy starcie zagrali ludziom na emocjach i z*ebali.
[#8] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@Sokok, post #7

Wietrzenie przeważnie pomaga i bąki się ulatniają
[#9] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@Sokok, post #7

Mnie bardziej zastanawia co to za "Amigowa edycja", skoro tak mao jest o Amidze. Oczywiscie rozumiem organizatorow ze nie jest tak latwo sciagnac "gwiazdy Amigowe".
Na chwile obecna jestem na 99% :)
[#10] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@stefkos, post #9

Przeczytaj jeszcze raz - uzupełniłem newsa o nowe, nieznane dotąd fakty ;)
[#11] Re: Pixel Heaven nadchodzi
Tak na marginesie: po co te angielskojęzyczne nazwy? Pixel Heaven, Pixel Awards, Retro Stories, Dev.Connect. Nawet nazwy biletów: weekend visitor, one day visitor itd. Lokalna polska impreza, ale przyjeżdża paru gości z Zachodu, więc trzeba udawać, że to impreza światowa?
To tak jak swego czasu festiwal komiksów w Łodzi był pośmiewiskiem, bo miał w nazwie "międzynarodowy", a to z tej przyczyny, że zapraszali jakieś pojedyncze osoby z innych państw jako gości.
[#12] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@PopoCop, post #11

Czy to są pytania do mnie? Bo ja tych nazw nie wymyślałem, ani nie mam z nimi nic wspólnego...
[#13] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@PopoCop, post #11

Pixel Heaven, Pixel Awards, Retro Stories, Dev.Connect. Nawet nazwy biletów: weekend visitor, one day visitor itd. Lokalna polska impreza, ale przyjeżdża paru gości z Zachodu, więc trzeba udawać, że to impreza światowa?


Na scenowych parties jest tak samo. To nie udawanie światowości, tylko a) tradycja b) ukłon w stronę zagranicznych gości, choćby miało ich być sztuk 1.

Lokalna polska impreza


Lokalne polskie imprezy to zloty typu SACP. Pixel Heaven to już trochę większy kaliber.
[#14] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@Andrzej Drozd, post #5

w czerwcowym było sporo siedzi, pije i chrupki
[#15] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@AceMan, post #13

Ostatnio widziałem fragment krótkiego filmu z jakiejś kroniki Częstochowy i nawet w czasie międzywojennym, było wiele szyldów z zapożyczeniami z angielskiego i innych języków. Przyjęło się nazywać tak duże imprezy, gdyż łatwiej dotrzeć do międzynarodowych gości. Jakby tylko dać więcej informacji na zagranicznych forach, to liczba gości zza granicy byłaby dość pokaźna, bo impreza udowodniła dwukrotnie, że jest dobra. Wielu gości z ciekawymi opowieściami, mnóstwo ludzi, z którymi można gadać godzinami.
[#16] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@flops, post #15

Właśnie. Na takie Amigowisko nikt z zagranicy nie przyjechał (poza sympatycznym przypadkowym anglikiem), a gdyby nazwać je bardziej z angielska - AmigaWhiskey to pewnie mielibyśmy full komplet :)
[#17] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@recedent, post #16

AmigaWhiskey to pewnie mielibyśmy full komplet :)


Obawiam się, że tak
[#18] Re: Pixel Heaven nadchodzi
Czy ktoś z Wrocławia lub okolic, poza altem, wybiera się jeszcze na imprezę?
W sumie nie lubię tłumów i Warszawy, ale z innych względów chętnie bym się wybrał.
[#19] Re: Pixel Heaven nadchodzi
brakuje mi w tym newsie informacji o tym, kto właściwie jest głównym partnerem amigowym i organizatorem ekspozycji retrosprzętu oraz pod jakim znakiem odbędzie się tegoroczna edycja Pixel Heaven. siedzi, pije i chrupki
[#20] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@snajper, post #19

Gdzie Ci tego brakuje?
[#21] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@grxmrx, post #18

Odezwij się jeśli znudzi ci się PH to się spotkamy.

//a, i mój kumpel w tym czasie jedzie z Wrocka do Warszawy, ale nie na PH. Więc jak coś to daj znać na prv.

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2015 21:01:28 przez Sokok
[#22] Re: Pixel Heaven nadchodzi
Ciekawe, czy w tym roku też ochrona lokalu niedopilnowana przez nikogo (ani kierownika, ani organizatora imprezy) będzie ni stąd ni zowąd pospiesznie wyrzucać ludzi na zimną noc, zapewne w ramach obiecanej "nocnej części imprezy"... ;) Było to bowiem niezapomnianą "atrakcją" zapowiadanej "nocy z demosceną" jako integralnej części imprezy.
[#23] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@CJ Warlock, post #22

Liczymy na to, że nie.

P.S. Jest taki plan, że przywiozę Ci taki duży karton...
[#24] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@Sokok, post #1

Kokos już to mówiłeś, nie musisz tego w kółko powtarzać.
[#25] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@QkiZ, post #24

Wiem. Tak samo jak nie trzeba w kółko powtarzać, że zbliża się PH.
[#26] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@Sokok, post #1

Wykonaj proszę bojkot pod domem właściwej osoby odpowiedzialnej za zamieszanie związane z koniecznością nagłej zmiany nazwy magazynu, a nie mieszaj z błotem reszty zaangażowanych w pracę zarówno nad Secret Service'em i Pixelem ludzi. Rachunek jak dla mnie zawsze jest całkiem prosty - życie płynie dalej, okazji do spotkania i posłuchania jeszcze raz Jona Hare'a, autora muzy do Cyberlogik, czy tam innego Skippa, Maveya, albo posłuchania sobie AceManowego pokemonowania może się nie powtórzyć.
[#27] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@voyager, post #26

Voy, z całym szacunkiem, ale formę bojkotu będę dobierał w/g własnych upodobań. Zwróć uwagę, że i tak robię to w bardzo stonowany sposób. Nie mam zamiaru też dochodzić kto jest winien, bo zwyczajnie nie dojdę do tego, dlatego winą obarczam wydawcę jako osobę odpowiedzialną za całość. Tyle w temacie, możecie się nie zgadzać, mam to w nosie.
[#28] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@Sokok, post #27

Blame Canada!!

A z mojej strony niestety nie dam rady. Myślałem, że będę w sobotę (25. mam być w Rzeszowie) ale dodatkowo 25. mam też być w Warszawie. Więc nie wytrzymam chyba w moim wieku 1200 km w 48 h.

Następnym razem pojawię się bezproblemowo.

Ale naślę znajomych na to 1-2 z Warszawy przynajmniej.
[#29] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@Sokok, post #27

Racja, to Twój wybór. Ja również, po przeanalizowaniu faktów uznałem, że będę wspierał wydawcę (Łapusza) w dalszych wysiłkach. Z drugiej strony nigdy, w czasach świetności nie byłem związany z Secret Service'em, co jak widzę dziś, z perspektywy, było słusznym wyborem. Koniec offtopicowania z mojej strony.
[#30] Re: Pixel Heaven nadchodzi

@voyager, post #29

I słusznie robisz, obecnie wykonuje kawał fajnej roboty.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem