Komentowana treść: FPSE 0.10.5
[#1] Re: FPSE 0.10.5
No brawo! Jeden z ciekawszych emulatorów dla Amigi, ale raczej szybszej. Pod MorphOS działa bardzo dobrze (podejrzewam że pod OS4 i AROS także), nie wiem jak działa na Classic'u.

Sporo gier z PSX na tym emulatorze skończyłem. OK

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2015 20:41:08 przez Solo Kazuki
[#2] Re: FPSE 0.10.5
Ooo to chyba znak żeby znowu pograć w colina ;)
[#3] Re: FPSE 0.10.5

@Drako^BB, post #2

...Albo w Gran Turismo :D
[#4] Re: FPSE 0.10.5

@Drako^BB, post #2

Myślę, że dobrze byłoby pomęczyć kierownika, żeby zrobił plugin tinygl :).
[#5] Re: FPSE 0.10.5

@michal_zukowski, post #4

To by była poezja...
[#6] Re: FPSE 0.10.5

@Solo Kazuki, post #1

Kiedyś próbowałem, kilka lat temu emulować PSXa na A1200 PPC z BVision i efektem był slideshow.
A wersja FPSE dla AOS3, jest oczywiście dla WinUAE lub baaaardzo szybkich (przyszłych) maszyn 68k.
[#7] Re: FPSE 0.10.5

@Andrzej Drozd, post #6

Hmm, a gdyby tak warp 3d zaprząc do 68k... ? pewnie i tak zbyt słabo.
[#8] Re: FPSE 0.10.5

@twardy, post #7

pamietam kiedys testowalem wersje earthworm jima na ps1 pod morphosem na mojej a1200 i dzialalo calkiem znosnie
[#9] Re: FPSE 0.10.5

@michal_zukowski, post #8

Pod ppc ....

No ale z drugiej strony, jesli powstanie karta z fpga z apollo core na a12k, to wersja 68k+ warp3d byłaby bardzo sensowna :)

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2015 23:02:03 przez twardy
[#10] Re: FPSE 0.10.5

@michal_zukowski, post #8

Pamiętam, że miałem jakiś problem z wersją pod MOSem pod A1200, ale niedawno odpaliłem pod Os4.1 i ten emulator jest nawet szybki i najważniejsze grywalny na A1200 z PPC i Mediator- zupełne przeciwieństwo starych wersji pod PPC dla Os.39!
..i działa (chociaż różnie bywa z stabilnością) plugin 3D OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem