Komentowana treść: Amiga Future 117
[#1] Re: Amiga Future 117
Jak ktoś by miał dostęp i był tak dobry, to niech mi napisze na PM co napisali ogólnie o "Fruit'y". Ciekaw jestem.
Widziałem już trochę nawet video recek i temat grafiki jest "lekko" pomijany :( Cóż, jest to moje "dziecko", chciałbym jak najlepiej ale krytyczne słowa też przyjmę.
[#2] Re: Amiga Future 117

@Koyot1222, post #1

ale krytyczne słowa też przyjmę.


To ja trochę krytycznie: Grafika jest bogata w szczegóły, ale nie ułatwia rozgrywki. Moim zdaniem tło (szczególnie w "studniach") powinno być mniej urozmaicone, a owoce - wyraźniejsze/bardziej kontrastowe (popatrz na świetnie wypikselowane owoce z nieśmiertelnego "Superfroga" - to jest dla mnie wzór czytelnie wypikselowanego owocu.
[#3] Re: Amiga Future 117

@recedent, post #2

To jest bardzo dobra uwaga. Dziękuje :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem