Komentarze do artykułu: Blob

[#1] Re: Blob
Firma Core Design słynęła z produkcji, które nie grzeszyły wykonaniem, jak i reprezentowały sobą pewien poziom grywalności


Coś chyba poszło nie tak z tym zdaniem?
.
[#2] Re: Blob

@rePeter, post #1

Myślę, że zamiast "jak i" powinno być "mimo to". Pewnie drobna pomyłka podczas pisania recenzji.

Firma Core Design słynęła z produkcji, które nie grzeszyły wykonaniem, mimo to reprezentowały sobą pewien poziom grywalności, a także potrafiły gracza przyciągnąć przed ekran monitora na długie godziny.
[#3] Re: Blob

@rePeter, post #1

Sebastian już poprawił! OK

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2015 21:33:49 przez Hexmage960
[#4] Re: Blob
Firma Core Design słynęła z produkcji, które nie grzeszyły wykonaniem

To, że "Blob" nie przypadł recenzentowi do gustu nie oznacza, że trzeba generalizować. Firma Core wydawała zarówno gry słabiej wykonane, ale wiele było też świetnie zrobionych (np. "Bubba'n'Stix", "Banshee", "Dragonstone").
[#5] Re: Blob

@PopoCop, post #4

Tak z głowy m.in:
Rick Dangerous seria
WarZone
Switchblade
Chuck Rock seria
Heimdall seria
Premiere
Curse of Enchantia
Blastar
Wonder Dog
i technologiczna perfekcja w formie Wolfchild

Tak, gry wydawane przez Core zdecydowanie nie grzeszyły wykonaniem.
[#6] Re: Blob

@PopoCop, post #4

Zmodyfikowałem pierwsze zdanie, bo było interpretowane dwojako. Teraz już powinno być jednoznacznie.
[#7] Re: Blob
Utworów w czasie gry jest więcej niż jeden. Jak dotąd słyszałem dwa, a doszedłem do 13 etapu.
Warto dodać, że co 5 etapów dostajemy hasło, ale nie bezpośrednio, tylko trzeba je znaleźć na etapie kolejnym (np. na etapie 6 szukamy pola ze zwojem i po jego zebraniu wyświetla się hasło, to samo na jedenastym itd.).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem