Komentowana treść: AmiWigilia - odcinek #13
[#1] Re: AmiWigilia - odcinek #13
A dlaczego odcinki kończą mi się na 12 ?
[#2] Re: AmiWigilia - odcinek #13

@Risc, post #1

Łobejż sam
Ciekawy odcinek. Szkoda, że exec dziś jest tym czym jest, głównie za sprawą bagna i trollingu kilku osób w komentarzach.
[#3] Re: AmiWigilia - odcinek #13
Meh, trochę niewykorzystany potencjał tego spotkania. Tyle się mówiło o podziałach w środowisku przez minione odcinki, a gdy w końcu Radzik dotarł do eXecowca to temat podziałów eXec/PPA czy MOS/OS4 był omijany szerokim łukiem.. Ja wiem, wszyscy mili i sympatyczni jak rozmawiają oko w oko, ale gdy schodzimy z powrotem do naszych portali to szambo ponownie wybija.
[#4] Re: AmiWigilia - odcinek #13

@Sokok, post #3

To ja mam inne wrażenie - że przed nagraniem ustalane są tematy "tabu" o których się nie rozmawia. Przy kilku odcinkach zauważyłem coś takiego.
Wydaje mi się że ten odcinek był zorganizowany napredce, impulsem była zbiórka funduszy, a że tutaj (na PPA) była akcja zbierania - rozdrapywanie starych strupków byłoby "nie bardzo" w tym momencie, po prostu bez sensu.
I chyba z tego samego powodu (spontan) nie było zbiórki pytań do Szymona.
[#5] Re: AmiWigilia - odcinek #13

@adam_mierzwa, post #4

Dokładnie tak, to był spontan. Temat podziałów myślę, że został wystarczająco poruszony. Po prostu jak się okazało już wielokrotnie nie każdy jest taki zły jak na forum. ;)
[#6] Re: AmiWigilia - odcinek #13
A co jest złego w podziałach,przecież to jest naturalna kolei rzeczy,szczególnie kiedy nasz środowisku jest podzielone dla mnie to jest raczej na plus jeśli są sporty to jest dobrze bo ludziom zależy.Ten odcinek moim zdaniem był slaby bo naprawdę myślę ze szaman może dużo więcej opowiedzieć o amidze, niż dane mu było.
[#7] Re: AmiWigilia - odcinek #13

@radzik, post #5

No to propozycja :

Zrobić 2 odcinek - ale teraz na poważnie ( tematów na pewno nie zabraknie )
[#8] Re: AmiWigilia - odcinek #13
Ciekawe gdzie się Szaman pojawi na imprezie. Może Brzesko? Daleko nie ma :)
[#9] Re: AmiWigilia - odcinek #13

@radzik, post #5

Przecież Szaman zawsze był spokojny i kulturalny (szczególnie porównując do mufy i kondzia)
[#10] Re: AmiWigilia - odcinek #13

@michal_zukowski, post #9

To tak jak ja ;).
[#11] Re: AmiWigilia - odcinek #13
Sympatyczna spokojna rozmowa. Może jej fakt zbliży do siebie obydwa portale. Pomysł popularyzacji Ami w mainstreamie bardzo dobry. W wielu aspektach się zgadzam z Szamanem. Fajnie jakby wpadł do Brzeska w marcu.
[#12] Re: AmiWigilia - odcinek #13
Dobrze się słuchało. Wychodzi na to, że Szaman miał podobne początki jak ja (w kwestii radzenia sobie z bez PC, zauroczenie systemem itp)- pozytywnie OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem