• Opis

Długo szukałem ale w końcu upolowałem :), nowa obudowa ale stara płyta główna z sidem 6581.
Jest plomba i nie wiem czy zrywać:(.
Z przypływu euforii zamówiłem Ultimate 1541 II

zamieścił: zorkadar

data: 2016.02.22 23:59

kategoria: Różne / Commodore64

rozdzielczość: 1900x1069

odsłon: 100

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 4.8 (oceniających: 6)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: C64 old style keyboard
Zerwij plombę, odkurz w środku, sprawdź czy nie był zalany, czy nie ma śladów korozji. To nie jest jakiś specjalnie kolekcjonerski egzemplarz, żeby nienaruszona plomba miała zwiększać jego wartość.
A co do Ultimate'a to będziesz zadowolony, mimo że pewnie trochę poczekasz. :)
[#2] Re: C64 old style keyboard

@Jenot, post #1

Plomba zerwana , odkurzone brak śladów korozji :).
Teraz oczekiwanie na karta .
[#3] Re: C64 old style keyboard

@Jenot, post #1

To tylko kwestia czasu jak wszystkie udziwnione wersje C64 zaczną drożeć jak Amigi. Zauważyłem dosyć duży wzrost cen C64 na alledrogo. Sam mam jednego C64 z metalowym ekranem i drugiego z hiszpańską klawiaturą. Pomijając 3 modele ze starymi PCB, każda inna + stary SID.
[#4] Re: C64 old style keyboard

@Esio, post #3

A masz gdzieś fotkę tej hiszpańskiej klawiatury, albo zestawu znaków PETSCI jakie ma?
[#5] Re: C64 old style keyboard
Ładny, ile kosztował?
[#6] Re: C64 old style keyboard

@mikser, post #5

Commodore C64 + stacja 1541 II+Joystick Competition Pro- 245zł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem