Komentowana treść: ReWarp - reimplementacja WarpOS dla AmigaOS 4
[#1] Re: ReWarp - reimplementacja WarpOS dla AmigaOS 4
Hmm, u mnie na WinUAE uruchamia się soft dla WarpOS. Pojawia się czerwony napis Guru Meditation i już...
Nie pamiętam jaką biblioteke dograłem ale u mnie WOS działa.
Shot z przed chwili



Ostatnia aktualizacja: 04.05.2016 20:35:08 przez waldiamiga
[#2] Re: ReWarp - reimplementacja WarpOS dla AmigaOS 4

@waldiamiga, post #1

Pewnie zainstalowałeś stare WarpOSemu. Działa tylko dlatego, że WinUAE emuluje 604e. Na Sam, X1000, X5000 by nie działało.
[#3] Re: ReWarp - reimplementacja WarpOS dla AmigaOS 4

@strim_, post #2

Na Sam, X1000, X5000 by nie działało.

Aaaaa, no to już wszystko wiem. Dzięki za odpowiedź.
[#4] Re: ReWarp - reimplementacja WarpOS dla AmigaOS 4

@waldiamiga, post #1

Pojawia się czerwony napis Guru Meditation i już...


Mam tak samo pod OS4.1 na klasyku (A1200 + PPC) i niczego nie doinstalowywałem, to już jest zaszyte w OS4.1, no i ja mam 603 więc taki wraper dla NeoAmig z lepszymi CPU pewnie się przyda ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2016 21:06:32 przez BULI

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2016 21:09:25 przez BULI
[#5] Re: ReWarp - reimplementacja WarpOS dla AmigaOS 4

@waldiamiga, post #1

Samantha już się cieszy
[#6] Re: ReWarp - reimplementacja WarpOS dla AmigaOS 4
Ja przez te wszystkie lata byłem przekonany, że pod AmigaOS4 można odpalać programy napisane dla WarpOS. Pod MorphOSem nigdy nie zastanawiałem się nad tym czy program jest pod: 68k, WarpOS, PowerUP. Każdy odpalał się tak samo jak programy pod MorphOS. I to działa od kilkunastu już lat zupełnie bezproblemowo.
[#7] Re: ReWarp - reimplementacja WarpOS dla AmigaOS 4
[#8] Re: ReWarp - reimplementacja WarpOS dla AmigaOS 4

@strim_, post #7

Brawo OK
[#9] Re: ReWarp - reimplementacja WarpOS dla AmigaOS 4

@strim_, post #7

Trwają prace nad nowym wrapperem Warp3D do użycia z ReWarpem (zamiast wersji z WarpOSemu lub Wazp3D). W założeniu ma rozwiązać obecne problemy z oprogramowaniem 3D pod ReWarpem.

https://github.com/Sakura-IT/ReWarp3DPPC/


Ostatnia aktualizacja: 10.08.2016 21:24:56 przez strim_
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem