Komentowana treść: AmiWigilia - odcinek #16 - Rafał Belke
[#1] Re: AmiWigilia - odcinek #16 - Rafał Belke
Wywiad ciekawy, ale jakość techniczna słabiutka - głos prowadzącego źle słychać.
[#2] Re: AmiWigilia - odcinek #16 - Rafał Belke

@PopoCop, post #1

Amiga Computer Studio pojawiło się, o ile dobrze pamiętam,
w 1995r.
Po kupnie pierwszego numeru, zadałem sobie pytanie, dlaczego
tak późno pojawia się czasopismo poświęcone grom na amidze.
Nie można było wcześniej?
[#3] Re: AmiWigilia - odcinek #16 - Rafał Belke

@Andrzej11, post #2

Czasopismo o grach Computer Studio pojawiło się znacznie wcześniej. Opisywało również gry na Amigę, i jak widać opisywanych tam gier na Amigę było dużo skoro wyodrębniono Amiga Computer Studio.
[#4] Re: AmiWigilia - odcinek #16 - Rafał Belke

@Hexmage960, post #3

Tzn. kiedy? 93?
[#5] Re: AmiWigilia - odcinek #16 - Rafał Belke

@ede, post #4

[#6] Re: AmiWigilia - odcinek #16 - Rafał Belke

@ZbyniuR, post #5

tam są błedne informacje, nie mówiąc już o niespójności (duży rozstrzał miedzy 94 a 96 rokiem, bo dwie takie daty wynikaja z tego wpisu). Sam pamiętam, że ACS ukazywał się od 1995 roku.
[#7] Re: AmiWigilia - odcinek #16 - Rafał Belke

@charliefrown, post #6

ACS ukazał się w 1996 roku po raz pierwszy pod taką nazwą. W 1995 ukazywał się pod nazwą Computer Studio Wydanie Specjalne. Te pismo pojawiało się wcześniej niż od 1995, ale to właśnie w tym roku zmieniło profil na amigowy.
[#8] Re: AmiWigilia - odcinek #16 - Rafał Belke

@cholok, post #7

Czy potrafisz logicznie wytłumaczyć konstrukcję gramatyczną "te pismo"?
Skąd się takie rzeczy biorą i dlaczego tak długo żyją...?
[#9] Re: AmiWigilia - odcinek #16 - Rafał Belke

@Daclaw, post #8

No już nie przesadzajmy z tym czepialstwem- literówka może się każdemu zdarzyć ok, racja
[#10] Re: AmiWigilia - odcinek #16 - Rafał Belke

@Hexmage960, post #3

Mogę się przyznać tutaj , że miałem swój symboliczny udział w powstaniu nowego tytułu pisma.Zaproponowałem nie pamiętam komu konkretnie nową nazwę .List do redakcji jest w archiwum ACS.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem