Komentowana treść: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #8
[#1] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #8
Przetrę szlaki. No to bawimy się w Patronite...
Koledzy za mną w dwuszeregu zbiórka - kto ostatni ten gapa.
A jak nie Patronite to chociaż książeczkę zamówcie.

Ciutke niedosyt, że krótko. Mnie nie przeszkadza 3 godzinne wystąpienie najwyżej podcast biorę "na raty".


Ostatnia aktualizacja: 10.06.2016 03:52:50 przez pong777
[#2] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #8

@pong777, post #1

Ja nawet wolę dłuższe odcinki
AmiWigilia to mój ulubiony podcast i w jakimś sensie pełni dla mnie taka role jak dawniej liczne czasopisma, więc z przyjemnością biorę subskrypcję na Patronite
[#3] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #8
Panowie, dzięki. ;) Może faktycznie, tym razem za krótko, ale nie chcieliśmy z Adamem przeginać. Następnym razem będzie trochę dłużej. szeroki uśmiech
[#4] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #8

@radzik, post #3

no może dlatego że miałeś kaca to tylko 33 minuty :)
Dobry był z niego herbatnik


Ostatnia aktualizacja: 11.06.2016 09:46:11 przez Dorian3d
[#5] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #8

@Dorian3d, post #4

Ha! I tu mnie masz. ;)
[#6] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #8

@pong777, post #1

Myśleliśmy z Juenem aby założyć coś jak Patronite dla nowego projektu R3D, ale na razie powiesiliśmy na patreon. Lepsze jest to patronite? Patrzę, że nawet gonciarz jest
[#7] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #8

@Koyot1222, post #6

W sumie, czy jest lepszy to nie wiem. Chyba jest głownie skierowany do Polaków? No i oczywiście Gonciarz zrobił im mega reklamę. Ale to inna kwestia jest, pytanie czy w takiej amigowego niszy w ogóle ma to sens.
[#8] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #8

@radzik, post #7

Jest to dosyć wygodna forma, która zachęca do dofinansowywania tego co się lubi. Chociaż jak na razie lawiny patronów niestety nie widzę.
[#9] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #8

@MDW, post #8

Jest to jakiś pomysł, w sumie można powiedzieć nowość na polskim rynki. Generalnie osobiście i tak jestem zaskoczony, że jest trzech.
[#10] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #8

@radzik, post #9

Ja się piszę na wsparcie przez Patronite jeśli tylko uda Wam się ustalić stałą porę nadawania, będzie można słuchać na żywo i wdzwonić się na antenę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem