Komentowana treść: The Masters of Pixel Art już do kupienia
[#1] Re: The Masters of Pixel Art już do kupienia
Na pewno musi to świetnie wyglądać na dobrym papierze + dobrej jakości wydruk ok, racja
[#2] Re: The Masters of Pixel Art już do kupienia

@BULI, post #1

Zgadzam się. Na papierze nie ma tez problemu rozdzielczości. Wszystko wygląda tak jak powinno i według wizji artysty.
[#3] Re: The Masters of Pixel Art już do kupienia

@BULI, post #1

Album robi wrażenie, polecam.
[#4] Re: The Masters of Pixel Art już do kupienia

@pawelini, post #3

Tylko troszkę te 160 złotych robi trochę siary.
Tak z połowę mniej i bylbym w stanie kupić taki album.
Po prostu przesadzili z ceną .
Nie żebym krytykował ale jak dla mnie za drogo ,by ta pozycja zaistniała w mojej biblioteczce .
Mimo to brawo dla wydawcy.
[#5] Re: The Masters of Pixel Art już do kupienia

@Jacol, post #4

Do tego dochodzi 150 koron czyli ok 70 zł koszty przesyłki. Rzeczywiście trochę drogo. Ale pewno i tak kupie. Jak ktoś będzie myślał o jakimś zbiorowym zamówieniu to ja jestem chętny. Do 27 czerwca jest niby promocja i kosztuje 350 koron potem 400 koron.
[#6] Re: The Masters of Pixel Art już do kupienia

@exolon, post #5

komuś udało sięto zakupić? Mnie przy końcowym płaceniu kartą wyskakuję błąd/komunikat że taka froma płatności nie występuje dla sprzedawcy...

edit.

OK, to u nich był jakiś błąd.

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2016 11:11:20 przez Deftronic/...
[#7] Re: The Masters of Pixel Art już do kupienia

@Jacol, post #4

miało być drożej - zresztą podobnie kosztują "normalne" albumy tej jakości (dodajmy drukowane w chinach w XXX większych nakładach - i zwykle nieco mniej dla nas interesującym temacie ; )
[#8] Re: The Masters of Pixel Art już do kupienia

@jokov, post #7

Tak jak pisał Exolon aktualnie można się załapać na małą zniżkę.

Co do ceny. Zgadzam się z Jokiem. Jeśli ktoś kupuje czasami "normalne" albumy malarskie, graficzne itd., wie, że takie wydawnictwa nie należą do tanich. Nakłady są o wiele większe, a ceny wcale nie odbiegają znacząco od ceny Masters. Co więcej, jeśli chodzi o kwestie techniczne / sposób wydania, to dawno nie widziałem tak dobrze wydanej "artystycznej książki" nawet z "renomowanych galerii".
[#9] Re: The Masters of Pixel Art już do kupienia

@slay, post #8

Zgadzam się w całej rozciągłości. Album jest przepięknie złożony, a Prowler włożył w to dużo serca. Ogólnie bardzo pozytywny człowiek. Nie miałem przy sobie drugich 40 euro w gotówce (wziąłem jeden dla siebie, drugi będzie nagrodą na party), to dał mi oba mówiąc "zapłacisz mi Paypalem", a widział mnie pierwszy raz na oczy.
[#10] Re: The Masters of Pixel Art już do kupienia

@Fei, post #9

160 zł za taki album to nie jest duża kwota
pewnie bym kupił jak by koszty wysyłki w granicach 20zł
[#11] Re: The Masters of Pixel Art już do kupienia
OKOKOK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem