Komentowana treść: ACA-1233n
[#1] Re: ACA-1233n
A jakie błędy ma poprzedniczka?
[#2] Re: ACA-1233n
Fajnie że coś się dzieje. Jeszcze FPU i będzie git.
[#3] Re: ACA-1233n

@Sokok, post #1

ortograf na plytce pod procesorem :)
[#4] Re: ACA-1233n

@Sokok, post #1

Sądząc z opisu na stronie Vesalii, chodzi o błędy związane z kompatybilnością z różnymi płytami skutkujące koniecznością robienia timing fixów.

Rozważam opcję zamienienia mojej ACA 1232 na ten model. Szybszy clock port i możliwość wlutowania FPU kuszą :).
[#5] Re: ACA-1233n

@tomekwojcik, post #4

Dziękuję!
[#6] Re: ACA-1233n
A ja mam pytanie: czy da się dołożyć do tej karty koprocesor? Czy ktoś już dokładał? I czy rzeczywiście na pokładzie są ceramiczne procesory jak na zdjęciu?

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2016 22:34:58 przez gilban
[#7] Re: ACA-1233n

@gilban, post #6

Z tego co wiem, zawsze są ceramiczne, przynajmniej ja taki miałem i wszystkie karty jakie widziałem taki miały. Da się dołożyć koprocesor, przynajmniej moja (wersja poprzednia ACA1233) miała dołożony i działało wszystko ok.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem