Komentarze do artykułu: Blockhead

[#1] Re: Blockhead
Pograłem trochę w "Blockheada" i przyznaję, że oczekiwałem czegoś lepszego. Zagadki są ciekawe, ale cała reszta już nie. Grafika dość siermiężna, brak efektów dźwiękowych, wyśrubowany limit czasowy. Gra logiczna, w której trzeba się śpieszyć to nieporozumienie. Nie można nawet zastanowić się podczas pauzy, bo ekran zostaje wtedy zaciemniony.
Błędem jest też umieszczenie recenzji tej gry w dziale PD/Shareware, bo pierwotnie była to gra komercyjna.
[#2] Re: Blockhead

@PopoCop, post #1

Gdym nie znalazł jej jako darmowej, to nie byłoby tego opisu. Gry komercyjne opisuje się nieco inaczej. Gra jest rzeczywiście hardkorowa, ale jako PD jest świetna, natomiast na komercje należałoby popatrzeć ostrzejszym okiem.

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2016 17:37:27 przez Andrzej Drozd
[#3] Re: Blockhead

@Andrzej Drozd, post #2

Przeszedłeś wszystkie poziomy? Bo na EAB jest gracz, wg którego nie da się przejść bodajże trzydziestego poziomu.
[#4] Re: Blockhead

@PopoCop, post #3

Nie przeszedłem wszystkich, dlatego w opisie umieściłem kody, aby zachęcić do gry i wspomniałem że nie trzeba przechodzić wszystkich, aby uznać grę za "zaliczoną".
Ja wiem że z uczciwego obowiązku należy najpierw grę przejść całą, a dopiero później ją opisać, ale ta gra jest nieco inna. Z góry musisz zalożyć, że nic nie musisz.
Możesz w nią grać nawet kilka lat. Przejdź plansze które się "da", a później wracaj do tych które są kompletnie ekstremalne. Być może Tobie uda się przejść plansze 30-tą.
Ja jej jeszcze nie przeszedłem, bo mam jeszcze problem z innymi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem