Komentowana treść: AMICast - odcinek #15
[#1] Re: AMICast - odcinek #15
Przeglądarki dla AmigiNG - ulubiony temat Radzika. OK Niestety chyba będzie to pierwszy odcinek, którego nie przesłucham. Zupełnie nie rozumiem co mówi Chris. Dekoder języka angielskiego w moim mózgu jest w stanie rozpoznać 1 na 10 słów. Z czegoś takiego nie jestem w stanie sklecić zrozumiałej treści.
[#2] Re: AMICast - odcinek #15

@MDW, post #1

Przydałoby się tłumaczenie tych angielskich podcastów na polski jeśli nie całości to najciekawszych fragmentów.
[#3] Re: AMICast - odcinek #15

@Pawelek, post #2

Takie tłumaczenia to kupa niewdzięcznej roboty. Ja zazwyczaj daję radę ze słuchu ale tym razem zupełnie nie dałem rady. Z 10 przesłuchanych minut zrozumiałem tylko pytania Radzika. szeroki uśmiech
[#4] Re: AMICast - odcinek #15
Natywny lektor napisze transkrypt z łatwością, a tłumaczenie tekstu na polski będzie proste.

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2016 16:18:35 przez rgrg2
[#5] Re: AMICast - odcinek #15

@rgrg2, post #4

Fakt, Anglika cieżko czasem zrozumieć. ;)

Dla mnie nie ma problemu, ale ja z tłumaczeniem nie dam rady. Brak czasu. Musiałby ktoś być chętny i może działać.
[#6] Re: AMICast - odcinek #15

@MDW, post #1

oj tam , gosc mowi calkiem czysto. chyba nigdy nie slyszeliscie nikogo z newcastle:D
[#7] Re: AMICast - odcinek #15
Niech ktos mu powie, zeby wyjal ten 1kg makaronu z ust
[#8] Re: AMICast - odcinek #15

@aszu, post #6

gosc mowi calkiem czysto

Bardzo możliwe. Ja nie mam pretensji do człowieka. Ale ja mogę słuchać jakichś "nie-natywów", a takich mówiących czysto ni cholery nie dekoduję.
[#9] Re: AMICast - odcinek #15

@radzik, post #5

A gdybyś wrzucił te anglojęzyczne podcasty, a może i resztę na YT, to ich automatyczny translator nie pomógłby zrozumieć nam co mówią, a przynajmniej byłyby napisy po angielsku?
[#10] Re: AMICast - odcinek #15

@KM, post #9

Hmm, możliwe, że napisy by zrobił po angielsku, ale na polski to na pewno nie ma szans. Generalnie jak ktoś ma chwile to może spróbować, ja teraz jestem na jakby urlopie, ale pomysł jest wart przetestowania.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem