Komentowana treść: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016
[#1] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016
nagrajcie prosze dla nieobecnych:)
[#2] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@aszu, post #1

Jestem za OK
[#3] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@aszu, post #1

Doskonały pomysł, w pełni popieram OK
[#4] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@philipo, post #3

Wspaniała wiadomość. OK
[#5] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016
Chętnie obejrzę jeśli ktoś nagra, do Gdańska się nie wybieram. Z pytań jakie mi się nasuwają, a jest ich kilka, to chciałbym zadać przede wszystkim dwa. Czy było coś co nie zmieściło się do Tanks Furry i zostało z braku czasu wycięte? Drugie pytanie, które interesuje pewnie każdego, jakie będą dalsze plany?
[#6] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@aszu, post #1

Do wszystkich proszących o nagrania - tak jak już wcześniej pisałem - postaram się nagrać wszystko co będzie na RK 2016.

W zeszłym roku nagrywałem mikrofony z głośników, a prowadzący wykłady w górnej sali często machali mikrofonem zamiast mówić do niego i nie wszystko się nadawało do upublicznienia. Za dużo było biegania z kamerą pomiędzy salami. W tym roku postaram się to nagrywanie dźwięku jakoś usprawnić. Może wezmę mniej Amig na samą imprezę, żeby nie za dużo mieć na głowie.

Amigowe pokazy, prezentacje i prelekcje oczywiście będą faworyzowane - jak w każdym realizowanym przeze mnie nagraniu ;)

Subskrybujcie kanał RetroKomp a nic nie przegapicie!

Cichy aka Raybeez!
[#7] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@Gżegżółka, post #5

Co powiecie na pomysł, by kolejne edycje RetroKompa były organizowane w formie streamów z YT?
[#8] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@sachy, post #7

W zeszłym roku niby GAK nie chciał bo bilety i że nie przyjdą tłumy... a teraz jak jest? ;)
[#9] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@Raybeez, post #8

Teraz jest podobnie, bo każdemu organizatorowi zależy na frekwencji na jego imprezie (od tego uzależnia się, czy warto pomysł kontynuować w kolejnym roku).

Co do publikacji materiałów po imprezie - coś zapewne udostępnimy, jednak na pewno nie wszystko. To zależy od jakości nagrania, zgody uczestników, itp. Trzeba być też fair w stosunku do tych, którzy jednak zdecydują się przyjechać - niektórzy mogą mieć pretensje, że "też mogli zostać na kanapie". Z różnych więc względów - zachęcamy do uczestnictwa
[#10] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@Raybeez, post #8

Odniosę się do oprawy wydania gry. Pudełko średniej jakości - widziałem gorsze, ale też i lepsze. Okładka jak by drukowana w domu na drukarce przez gimnazjalistę. Kolory okładki wyblakłe jakieś takie. Książeczka również wydrukowana jak w domowych warunkach.
Płyta OK. Ogólnie za jakość wydania 3/6.
[#11] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@robertos231, post #10

Wydawca gry będzie również na miejscu, będzie można porozmawiać z nim i zapytać dlaczego oprawa wydania wygląda właśnie tak, a nie inaczej. Myślę, że chętnie przyjmie każdą rzeczową krytykę i sugestię.
[#12] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016
Odkąd usłyszałem o tej grze jakiś czas temu, zawsze się zastanawiałem skąd tytuł... Czy te czołgi to są takie futrzaki włochate, kosmate? Mam dysonans w głowie.
[#13] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@skipp, post #12

Wystarczy zagrać i się dowiesz :) Futrzaki są w czołgach.
[#14] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@sachy, post #11

no chyba, ze akurat bedzie mial kartkowke z polaka ;)

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2016 09:10:55 przez juen
[#15] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@juen, post #14

Juen wy będziecie w sobotę i niedzielę? Chce się wybrać, ale jeszcze nie wiem w który dzień... teściowa ma urodziny, a to mocno komplikuje moje plany :/
[#16] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@Bibek, post #15

Ja będę w sobotę na Retrokomp. W niedziele muszę być już w Olsztynie na "Niedziela hobbystów w Muzeum Nowoczesności", będę z CD32, będzie można też w TF pograć
[#17] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@Koyot1222, post #16

A Juen będzie?
[#18] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@Bibek, post #17

bede w sobote :)
[#19] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016
[#20] Re: Spotkanie z autorami gry "Tanks Furry" na RetroKomp 2016

@Raybeez, post #19

wielkie dzieki Cichy!!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem