Komentowana treść: Wywiad z grupą Quartet podczas RetroKomp 2016 w Gdańsku
[#1] Re: Wywiad z grupą Quartet podczas RetroKomp 2016 w Gdańsku
Świetny wywiad, brawo MarX!
[#2] Re: Wywiad z grupą Quartet podczas RetroKomp 2016 w Gdańsku
Obejrzę w domu.
[#3] Re: Wywiad z grupą Quartet podczas RetroKomp 2016 w Gdańsku
Znakomity, ciekawy wywiad. Historia z niszczeniem dyskietek rozwaliła mnie doszczętnie, nie miałem pojęcia, że takie rzeczy się robiło. No i zapadł mi w pamięć fragment o wydawaniu pisma papierowego w Polsce.. Ja pier.......

Mess with the best, die like the rest.
[#4] Re: Wywiad z grupą Quartet podczas RetroKomp 2016 w Gdańsku
Bardzo fajnie wyszło! Widać, że odrobiłeś zadanie domowe i solidnie się przygotowałeś do rozmowy. Super było np. pytanie o tego trojana. Dodatkowy plus za moduł z Kebaba #2 w tle.

Co do dema Holidays in Moscow. Mam wrażenie, że Duddiemu chyba się coś pomieszało, bo Christmas ’89 Demomix wyszło później :)
[#5] Re: Wywiad z grupą Quartet podczas RetroKomp 2016 w Gdańsku

@Jazzcat, post #4

Kawał dobrej roboty! Dzięki.
[#6] Re: Wywiad z grupą Quartet podczas RetroKomp 2016 w Gdańsku

@il_capitano, post #1

Dobry wywiad to dobrze przygotowane pytania. Marx, fajna robota (choć to nie Ty odpowiadałeś, ale Ty prowokowałeś).
Tak na marginesie - jakoś ciężko przychodzi mi zaakceptować fakt, że scenowcy i inni retromaniacy mogą być panami już w powiedzmy w średnim wieku. Nasze Amigi mówią chyba o nas retrouserzy... Czas wymienić sobie kondensatory (choć wolałbym kolano). Ech, jesienne refleksje.
[#7] Re: Wywiad z grupą Quartet podczas RetroKomp 2016 w Gdańsku

@Leander, post #6

Cieszę się, że całe przedsięwzięcie z wywiadem "wypaliło" i że wyszedł z tego całkiem zjadliwy materiał (właściwie przy tak pozytywnych gościach jak członkowie Quartetu, to nie mogło być inaczej ). Laury należą się także Cichemu za profesjonalne nagranie i zmontowanie całego materiału. No i tak ogólnie, to dzięki za pozytywny odbiór z waszej strony OK
[#8] Re: Wywiad z grupą Quartet podczas RetroKomp 2016 w Gdańsku

@MarX, post #7

A tam nie przesadzaj, napisz lepiej czy coś poskładałeś z ich wypowiedzi indywidualnych... ;)
W weekend nagrywam w Koszalinie jak się tam bawią na imprezie z retro konsolami i kompami.
[#9] Re: Wywiad z grupą Quartet podczas RetroKomp 2016 w Gdańsku

@Raybeez, post #8

A tam nie przesadzaj, napisz lepiej czy coś poskładałeś z ich wypowiedzi indywidualnych... ;)

A no mam jeszcze w rękawie wywiad z Duddiem. Wkrótce go poskładam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem