• Opis

Obraz z Amigi wyświetlany na ekranie od PSOne...

zamieścił: nostrum666

data: 2016.11.02 15:24

kategoria: Sprzęt / nostrum666

rozdzielczość: 1600x1200

odsłon: 182

komentarzy: 3

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Nietypowy monitor
Jeszcze uruchom grę w małym oknie na małym monitorze i będziesz musiał z lupą grać. :)
[#2] Re: Nietypowy monitor

@Leon, post #1

Faktycznie wielkość ekranu nie powala i zeby na tym grać trzeba by naprawdę dużo samozaparcia i faktycznie lupy ale za to byłem mile zaskoczony jeżeli chodzi o jakość obrazu. Ciekaw jestem czy bylaby duza roznica gdyby puscic obraz przez wyjscie RGB a nie z modulatora. Jak bede mial chwile to sprobuje. Z tym że będzie to już wymagało drobnych modyfikacji okablowania.
[#3] Re: Nietypowy monitor

@nostrum666, post #2

Mój brat w 2003 roku jak prawował na tirach to kupił sobie 5.5 calowy TV za około 400zł i często do niego podpinał Amigę. Pamiętam jak z nim oglądałem na tym TV dema. szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem