Komentarze do artykułu: Sim City 2000

[#1] Re: Sim City 2000
Pójdzie na a600 z aca620?
[#2] Re: Sim City 2000

@drake84, post #1

Nie.

Po pierwsze - wymaga AGA. Po drugie - na takiej prędkości procka będzie porażka. Ja grałem na 040 i nawet przyjemność z gry była, ale na niczym słabszym bym nie próbował.
[#3] Re: Sim City 2000

@recedent, post #2

Ok, dzięki za odp. pozostaje zwykłe sim city i monotonne wklepywanie Fund.szeroki uśmiech
[#4] Re: Sim City 2000

@drake84, post #3

Zupełnie szczerze - nie masz w domu innego komputera oprócz Amigi, że musisz pozostać przy Sim City? Nie wydaje mi się byś specjalnie musiał się męczyć z uruchomieniem i przyjemnym graniem w SC2000 dzisiaj.
[#5] Re: Sim City 2000

@michalmarek77, post #4

Oczywiście, że nie muszę grać akurat w Sim City. Pytałem z ciekawości bo w artykule nie ma wzmianki, że tylko aga i przeszło mi przez myśl, że może jest wersja ecs. Jeżeli chodzi o Amigę to w domu mam tylko A600. Do innych rzeczy używam laptopa.
[#6] Re: Sim City 2000

@drake84, post #5

Jeżeli chodzi o Amigę to w domu mam tylko A600. Do innych rzeczy używam laptopa.


OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem