Komentowana treść: AmigaAMP 3.19
[#1] Re: AmigaAMP 3.19
Ale się po latach rozpędzili... Nie nadążam aktualizować :)
[#2] Re: AmigaAMP 3.19

@Raybeez, post #1

Ja juz wczoraj testowałem. Nadal nie działają pluginy.
[#3] Re: AmigaAMP 3.19

@Risc, post #2

Wyślij mi jakiegoś na maila który Ci nie działa, wieczorem zobaczę u siebie.
[#4] Re: AmigaAMP 3.19

@Risc, post #2

Nie działa pod AOS3.9, czy AOS4.x?
[#5] Re: AmigaAMP 3.19

@Andrzej Drozd, post #4

U mnie na 3.9 używając dekodera sprzętowego prism
[#6] Re: AmigaAMP 3.19

@Risc, post #5

Pluginy przy sprzętowym dekodowaniu nie działają i było o tym w dokumentacji jeszcze starego AmigaAMP (sprawdziłem na MASplayer i Delfinie) ok, racja
[#7] Re: AmigaAMP 3.19

@BULI, post #6

No i właśnie można by to było poprawić.
[#8] Re: AmigaAMP 3.19

@Risc, post #7

Ale pluginy działają na zdekodowanym strumieniu, więc jak chcesz to poprawić?
[#9] Re: AmigaAMP 3.19

@Krashan, post #8

No nie wierze ze czegos się nie da.
[#10] Re: AmigaAMP 3.19

@Risc, post #9

W sumie to ten strumień chyba nie przechodzi "przez Amigę" tylko prze dekoder, którym Ami tylko steruje, więc chyba faktycznie ciężko z tym pluginem.

Pytanie przy okazji: zadziała to na systemie 3.1, czy faktycznie tylko 3.9 ?
[#11] Re: AmigaAMP 3.19

@twardy, post #10

Pluginy nie działają jak będzie dekodowane przez Prismę.

Mi na 3.1 jeszcze nie ruszył AmigaAMP. Dziś walczę z nim na A500 z Proteiną (KS 3.1) i A1200 na razie schody jak na początku w A2k.
Nie mam wlutowanych pinów (raster 2mm, nie mam takich żeby teraz wlutować) na proteinie do clockportu tak, że na razie prisma musi poczekać w A500.
Do testów można użyć PrismaPlay który jest na dyskietce od karty, ale pozawala to po prostu puścić jakiś utwór nic więcej.
[#12] Re: AmigaAMP 3.19

@Raybeez, post #11

Mi na 3.1 jeszcze nie ruszył AmigaAMP


Trzeba by sobie zakosić rom z 3.9, kilka komponentów i wrzucić je do 3.1.
Tak czy inaczej ja mam PPC w A1200 i odpalam wersję AOS4, a na 3.1 w drugiej Ami odpalam starszą wersję. Zresztą 040 i tak nie uciągnie OGG, itp.
[#13] Re: AmigaAMP 3.19

@Andrzej Drozd, post #12

Sztuką dla sztuki chciałem w A500 wsadzić Prismę w clockport Proteiny i odpalić AmigaAMP.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem