Komentowana treść: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład
[#1] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład
Wpadlbym z mila checia tylko szkoda ze tak pozno
[#2] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@Phibrizzo, post #1

Ja nie wpadnę. Bo jak słyszę "Lamer" (a nim jestem), to zamiast na Party idę do salonu gier na żetony.OKOKOK
[#3] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład
Czy wykład będzie stream'owany gdzieś na żywo? A może ktoś się pokusi o nagranie całości i późniejsze udostępnienie?

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2016 13:12:45 przez Rajtuz
[#4] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład
Ktos z okolic Oswiecimia wybiera sie moze?
[#5] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@Rajtuz, post #3

Kamerkę skieruj na Siebie. Zobaczymy jakie masz rajtuzy.OK
[#6] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@Andrzej Drozd, post #5

Andrzej Ty fetyszysto.
[#7] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@KM, post #6

Jedzie ktoś z Warszawy?
[#8] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@KM, post #6

[#9] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@Andrzej Drozd, post #8

Rajtuz: spróbujemy nagrać wykład. Na live streaming - niestety - praktycznie nie ma szans. :(
[#10] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@argasek, post #9

Niestety, moja ekipa rejestrująca się rozchorowała i nie udało się nagrać wykładu. Dziękuję wszystkim, którzy przybyli - widziałem też nowe twarze, więc mi tym bardziej miło :)
[#11] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@argasek, post #10

Dziękujemy wszystkim, którym chciało się wpaść.
Sorry, że tak krótko i na nic nie było czasu - może następnym razem zrobi się pełny demo-show na przykład. :)
Byezzzzzz.
Y
[#12] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #11

PS: No i dzięki za posiedzenie "przywódCe"; do pracy przyszedłem, śledząc węża.
[#13] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #12

Mnie się podobało Było kameralnie i całkiem sympatycznie
Demo z A500 dotąd mi nie znane wcisnęło mnie w fotel I wszystko to na dyskietce 880KB. Fenomenalne. Poproszę o tytuł dema
Do zobaczenia za tydzień?
[#14] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@lrdmaras, post #13

Ode mnie (na A500) jedynie tym razem "Technological Death" (miałem jeszcze nadzieję puścić klasyka: "Profesjonalny System Irygacji Aparatury Klozetowej", ale już zabrakło czasu :) ); być może będzie jeszcze okazja. :)
Pozdrawiam.
[#15] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@argasek, post #10

Wielka szkoda

pomysł Może jest szansa na powtórkę podczas jakiegoś kolejnego party w PL? Najszybciej chyba Decrunch lub zimowa edycja AmiParty...
[#16] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@sachy, post #15

Jest! :) Jeśli tylko ktoś z szanownych orgów wyrazi chęć - bardzo chętnie poprowadzę jeszcze raz. Będzie nawet prościej, bo Amigi będą gotowe na miejscu
[#17] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład
I think I just saw that you will be giving this presentation at MAG Fest? I will be there Saturday and Sunday!!! Some pretty cool Commodore guys will be there as well I can send you my phone number and contact info, or you can get it from Kokos
[#18] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@AmigaBill, post #17

Hi AmigaBill

Sorry for the late response, I follow PPA infrequently + I had sort of break from Internet for the time of Christmas.

We'll have 2 panels at MAGFest, and none of them is exactly that one described in this thread. However, both will be about Polish Demoscene and Demoscene in general, so I'd be more than happy to see you / meet you there :D

I'd appreciate getting your contact details via PM, I'll send you mine as well.

Cheer Man!
[#19] Re: "100% FRIENDSHIP", czyli Polska Demoscena Amigowa - wykład

@argasek, post #18

O, Stage Diving Club. Nawet kiedyś ktoś mnie wciągnął do tej grupy - chyba Flapjack. Boże, jakie to stare czasy...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem