Komentowana treść: Zmień "malinkę" w Amigę
[#1] Re: Zmień "malinkę" w Amigę
Tytuł wiadomości jest prowokujący.
[#2] Re: Zmień "malinkę" w Amigę

@Krashan, post #1

Ja myślę, że z tymi prowokacjami to trzeba by ostrożnie. Wie pan, to się tak mówi. Na przykład kiedyś w jednej fabryce oddział ZOMO zgłosił się na ochotnika, żeby uporządkować salę na sesję. Wszyscy zaczęli krzyczeć: prowokacja, prowokacja! A oni przyjechali, poustawiali krzesła, posprzątali i poszli.

:D :D
[#3] Re: Zmień "malinkę" w Amigę
Komuś w ogóle ten PDF się otwiera?
[#4] Re: Zmień "malinkę" w Amigę

@QkiZ, post #3

Mi na wbudowanym w FF pluginie się otwiera.
[#5] Re: Zmień "malinkę" w Amigę

@waldiamiga, post #4

"Refleks szachisty"
http://www.ppa.pl/forum/winuae-uae-i-amithlon/35863/mag-pi-52-emulacja-amigi-na-raspberry-pi#m548137
Pozdr

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2016 21:11:37 przez Mikrobi
[#6] Re: Zmień "malinkę" w Amigę

@Mikrobi, post #5

Mam problem zeby skonfigurować pod tym emulatorem amigowe dzoje dzialające z Keyrah_em, ktoś się bawił ?
[#7] Re: Zmień "malinkę" w Amigę
Na OrangePi za 55zł też pewnie pójdzie... tylko tam nie ma HDMI i trzeba sobie konektor pod TV zrobić. Heh. Za 89 jest OrangePi PC na którym też powinno ruszyć. Z HDMI.
[#8] Re: Zmień "malinkę" w Amigę
Ooo, ciekawe.
A to poprawnie działa tylko na Rpi3, czy wystarczy Rpi2?
[#9] Re: Zmień "malinkę" w Amigę

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #8

Aaaaaaaaaaa siet, juz widzę. Rpi3. :-\
No trudno, może sobie kiedyś sprawię.
[#10] Re: Zmień "malinkę" w Amigę

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #9

2 i 3 sa dosc kompatybilne

wg mnie - zadziala na 2ce
[#11] Re: Zmień "malinkę" w Amigę

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #9

UAE4ARM jest dla wszystkich RPi, podejrzewam, że będzie też działać z nano, banana, roseapple, orange itp. Nie sprawdzę, bo moja pomarańcza służy do innych rzeczy i pod żaden wyświetlacz nie jest podłączona.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem