Komentowana treść: WinUAE 3.4.0
[#1] Re: WinUAE 3.4.0
Wspaniałą rzeczą jest dodanie obsługi American Laser Games. W tej chwili obsługiwane są chyba wszystkie gry z tej stajni, jednakże działają tylko dwie - Gallager.'s Gallery i Platton (to ostatnia tak nie do końca). Powód - brak przekonwertowanych danych z LaserDisk do AVI. Fajnie by było zagrać w (prawie) laser dyskowego Mad Doga MaCree czy Crime Patrol.





Ostatnia aktualizacja: 22.12.2016 18:34:44 przez waldiamiga
[#2] Re: WinUAE 3.4.0

@waldiamiga, post #1

Pytanie mam o romy do kartridży .Rozumiem,że te gry powyżej są w pakiecie Amiga Forever?
[#3] Re: WinUAE 3.4.0

@simka113, post #2

Pytanie mam o romy do kartridży

Nie wiem czy można to nazwać kartridżami, po prostu ALG wykorzystało płytę A500 z Genlockiem (AmiGen lub RocGen Plus), dołożyło extendent rom (obsługa menu, celownika, sterowanie LD i inne) oraz sparowało poprzez RSa z LaserDisc Sony LDP-1450. Na koniec wrzuciło to do puszki z monitorem.

Rozumiem,że te gry powyżej są w pakiecie Amiga Forever?

Nie ma szans raczej. Już tłumacze - Gra, a raczej film jest nagrany na płycie LD, Amiga sparowana po przez Genlock i RS 232 wyświetla menu, celownik oraz steruje sekwencjami filmowymi odtwarzanymi z LaserDiska.
[#4] Re: WinUAE 3.4.0

@waldiamiga, post #3

Mam oryginał Crime Patrol z PC można coś z tym zrobić?
[#5] Re: WinUAE 3.4.0

@Raybeez, post #4

Nie sądzę ale... przejrzyj wątek na eab, może coś przeoczyłem.
[#6] Re: WinUAE 3.4.0

@waldiamiga, post #5

Chłopaki tam robią konwersje z CD-i I Mega CD, i jakieś ripy z YouTube.
Jak znajdę chwilę w święta to zerknę na to. Dawno nie grałem w Crime Patrol...

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 00:30:15 przez Raybeez
[#7] Re: WinUAE 3.4.0

@waldiamiga, post #1

OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem