Komentowana treść: X-Men: Mind Games
[#1] Re: X-Men: Mind Games
Patrząc na screeny na stronie autora zgrabnie mu to wyszło OK w porównaniu z "oryginałem" dość paskudnym
[#2] Re: X-Men: Mind Games
Pograłem chwile wczoraj, przeszedłem pierwszego bossa i wyłączyłem.
Chyba się starzeje bo nic oprócz S.T.A.L.K.E.R-a mnie nie wkręca.
[#3] Re: X-Men: Mind Games

@BULI, post #1

A tutaj jest sama rozgrywka z gry: https://www.youtube.com/watch?v=kf7V31vQAMA
[#4] Re: X-Men: Mind Games

@zzielinski, post #3

Nawet ładnie- dzięki OK
[#5] Re: X-Men: Mind Games

@zzielinski, post #3

Czy przeciwnicy (ci strzelający kulkami ninja) są tylko na jednym etapie?
[#6] Re: X-Men: Mind Games

@recedent, post #5

Tak, nie zauważyłem ich w innych mapach gry.
[#7] Re: X-Men: Mind Games
Kurcze, gra na engine Glooma jest zabawna nawet teraz. Przydało by się trochę "nowości" zaczerpniętych z nowszych gier. 3-4 rodzaje broni, więcej różnorodnych przeciwników, kilka sztuk więcej teksturek.
Dawno grałem w Glooma na swojej CD32, ale bardzo mi się wtedy ta gra podobała. Pamiętam, że wtedy szkoda mi było tego, że gra nie miała więcej różnorodnych "space-hulkowych" leveli. Zawsze jarałem się rozwalaniem tych dużych robotów, ich dźwięki były super. Szkoda, że był tylko 1 rodzaj tych robotów.
Ten xmenowy mod całkiem przyjemny, tylko ten "odkurzacz" zamiast broni kiepsko wygląda
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem