Komentowana treść: Hollywood 7: Eternity
[#1] Re: Hollywood 7: Eternity
[#2] Re: Hollywood 7: Eternity
A czy jak ktoś zrobi wersję swojego programu, gry w Hollywood dla Windows to da się jakoś skompilować wersję na inne systemy w tym nasze?
[#3] Re: Hollywood 7: Eternity

@KM, post #2

Tak, to jest właśnie główna zaleta tego programu.
[#4] Re: Hollywood 7: Eternity

@Leon, post #3

Rzuć linkiem do dema wersji 7.0, bo mi na oczy padło i nie widzę w dziale download. Skąd pobrać demo dla Windowsa?
[#5] Re: Hollywood 7: Eternity

@KM, post #4

Nie ma. Była kiedyś wersja demo pod Windows ale to było kilka lat temu.
[#6] Re: Hollywood 7: Eternity

@adam_mierzwa, post #5

Dalej jest 4.7 np: Link

Było w ogóle kiedyś demo Designer dostępne bo z tego co można przeczytać że jedynie pokaz slajdów.

Unfortunately there is no demo version available for download. The reason for this is that all the demo versions of my other Shareware programs were cracked and I do not want that this to happen with Hollywood Designer too. So there will be only screenshots available to demonstrate how powerful Hollywood Designer is. Thanks for your understanding


A może ktoś ma wersje Developerską inaczej

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2017 20:01:55 przez TechNineWonder
[#7] Re: Hollywood 7: Eternity

@TechNineWonder, post #6

Zainstalowałem. - ikonki AISS z OS 4
Fajną muzyczka Clawz/Complex w aplikacji startowej tak poza tym.
Demo ma podstawowe ograniczenie - nie da się zapisać do pliku. Pozostałe są mniej istotne - typu 800 linijek kodu
Do obadania wystarczy.
[#8] Re: Hollywood 7: Eternity

@adam_mierzwa, post #7

Mile zaskoczony jestem jak to zobaczył normalnie na Win10 działa.

Fajnie że są przykłady to można sobie coś pozmieniać i zobaczyć co się stanie. Aby obadać czy jest sens inwestować to Demo wystarczy.

Chociaż ten ostatni HFinder V2.4 do najszybszych nie należy przynajmniej na Classicu.
[#9] Re: Hollywood 7: Eternity
Ależ ten program się rozwoja. Gość ogarnia tyle platform, że aż trudno uwierzyć! Czy ja dobrze widzę, że Hollywood 7 jest dla iOS?! Jakim niby cudem? W AppStore go nie znalazłem.
[#10] Re: Hollywood 7: Eternity

@MDW, post #9

Może robi binarki? Albo wsad dla XCode? Na iPada jest taki program do LUA a potem robi wsad do XCode.
[#11] Re: Hollywood 7: Eternity

@MDW, post #9

Może tworzy pliki .deb działające z Cydia/JB
[#12] Re: Hollywood 7: Eternity

@radzik, post #10

No chyba, że tak. Ale wtedy to raczej nie jest rozwiązanie dla zwykłych użytkowników. Mimo wszystko fajnie, że się da.
Szacun dla gościa tysiąckrotny, bo robi robotę kokosalną nie licząc MorphOS Teamu, Hyperionu i AROS Teamu to chyba najpoważniejszy ROZWIJANY projekt w naszym światku.
Zastanawiam się czy to ciągle robi jeden człowiek.
[#13] Re: Hollywood 7: Eternity

@waldiamiga, post #11

Cydia? JailBreak? Chyba aż tak niepoważny to nie jest. To w ogóle jeszcze istnieje?
[#14] Re: Hollywood 7: Eternity

@MDW, post #12

robi robotę kokosalną


tańczący kokos
[#15] Re: Hollywood 7: Eternity

@MDW, post #13

Nio pewnie, najnowszy jest bodajże do 10.2 (untethered) a iCloud bypass jest nawet do 10.3
[#16] Re: Hollywood 7: Eternity

@recedent, post #14

Kokos rulez!
[#17] Re: Hollywood 7: Eternity

@adam_mierzwa, post #5

Trochę to niepoważne, że nie ma wersji demo/trial do ściągnięcia :(
[#18] Re: Hollywood 7: Eternity

@X-Type^HVR, post #17

Trochę to niepoważne, że nie ma wersji demo/trial do ściągnięcia :(

No właśnie też się nad tym zastanawiałem. Ciekawe dlaczego. Myślę, że w ten sposób człowiek sobie zniechęca całkiem sporo potencjalnych klientów. Trochę za drogi jest to soft żeby płacić za sprawdzenie.
[#19] Re: Hollywood 7: Eternity

@MDW, post #18

Zawsze można zrzucić się w kilku i sprawdzać razem
A na poważnie - to myślę, że gość jest zbyt zarobiony rozwijaniem swojego programu, żeby miał dodatkowo w pocie czoła opracowywać zabezpieczenia antypirackie. Smutne, lecz prawdziwe.
[#20] Re: Hollywood 7: Eternity

@recedent, post #19

Jakie zabezpieczenie antypirackie? Zaznacza się zawartość funkcji SaveProject(), kasuje wszystko i kompiluje taką wersję jako demo. Robota 20 sekund (plus kompilacja) i takiego zabezpieczenia żaden haker/cracker nie złamie. szeroki uśmiech Nie ma funkcji zapisu projektu i już.
[#21] Re: Hollywood 7: Eternity

@recedent, post #19

"zabezpieczenie antypirackie"? :))) ja bym wycial na sztywno kilka opcji, dodal jakis znak wodny czy cos i juz... a może ktoś potwierdzi, czy jest jakieś zabezpieczenie w full wersji?
[#22] Re: Hollywood 7: Eternity

@MDW, post #18

Dokładnie. Cena nie jest "zabójcza" i nawet atrakcyjna. Powiem więcej - trochę mnie to zainteresowało Zastanawiałem się, czy przy okazji prowrotu do Amigi nie pomyśleć nad jakimś użytkiem/edu/grą, ale pisanie (uczenie się programowania na ami nie wchodzi w grę...:( tutaj jednak jeden kod (lub podobny) na wiele platform? hmmm kuszące :)
[#23] Re: Hollywood 7: Eternity

@X-Type^HVR, post #22

To jest dobre, bo dostajesz na jednym CD wersje na Apple/Windows/Linux/Amiga. Gdziekolwiek jesteś możesz podłubać w kodzie.
Ja wczoraj trochę bawiłem się wersją demo i nawet wciągające to jest (do pewnego poziomu oczywiście - tzn. do poziomu prezentacyjnego). Te polecenia są jak prosty angielski, i na podstawie dołączonych przykładów wiele rzeczy możesz wykminić bez zaglądania do dokumentacji. Niestety od zrobienia prezentacji do zrobienia programu to wiele godzin nauki.
[#24] Re: Hollywood 7: Eternity
To może zakup zbiorowy i rabator
[#25] Re: Hollywood 7: Eternity

@adam_mierzwa, post #23

To jest dobre, bo dostajesz na jednym CD wersje na Apple/Windows/Linux/Amiga. Gdziekolwiek jesteś możesz podłubać w kodzie.

Autor się chwali, że teraz raz płacisz i dostajesz program dla 16 platform:
- AmigaOS 3 (m68k)
- AmigaOS 4 (ppc)
- Android (arm)
- AROS (x86)
- iOS (arm)
- Linux (x86)
- Linux (x64)
- Linux (arm)
- Linux (ppc)
- Mac OS X (x86)
- Mac OS X (x64)
- Mac OS X (ppc)
- MorphOS (ppc)
- WarpOS (m68k/ppc)
- Windows (x86)
- Windows (x64)

Pomimo tego, że trochę to jego liczenie jest naciągane to jednak lista jest imponująca. Gdyby nie to, że mam co robić pod MorphOSem to bardzo chętnie wszedłbym w świat Hollywood.
[#26] Re: Hollywood 7: Eternity

@MDW, post #25

Androida trzeba sobie jeszcze osobno dokupić (Hollywood APK Compiler, 49 EUR), więc nie ma tak, że "płacisz raz", niestety.
[#27] Re: Hollywood 7: Eternity

@X-Type^HVR, post #17

@ X-Type^HVR
Trochę to niepoważne, że nie ma wersji demo/trial do ściągnięcia :(


No przecież wyraźnie autor napisał, że przez złodziei, zrezygnował z udostępniania demo.
[#28] Re: Hollywood 7: Eternity

@R-Tea, post #27

I właśnie tego nie rozumiem - jak napisał MDW może przecież "okroić" program i już - to najlepsze zabezpieczenie - bez save() czy podobne zadziała Ok, przyjmuję do wiadomości, że nie ma wersji demo/trial. Po prostu na razie go nie kupię
[#29] Re: Hollywood 7: Eternity

@MDW, post #20

Zaznacza się zawartość funkcji SaveProject(), kasuje wszystko i kompiluje taką wersję jako demo.
Dokładnie tak. DigiBooster 3 demo jest tak „zabezbieczony”. Po prostu nie ma kodu savera. Zablokowanie przycisku i pozycji menu są już tylko kosmetyką.
[#30] Re: Hollywood 7: Eternity

@X-Type^HVR, post #28

Możesz obadać demo wersji 4.x przecież, jest dostępne, TechNineWonder dał linka.
Chcący szuka sposobu, nie chcący - wymówki ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem