Komentowana treść: Lumberjack Reloaded - konkurs
[#1] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs
Mam nadzieję, że bicie rekordów sprawi radość wszystkim zainteresowanym grą szeroki uśmiech
Do boju! OK
[#2] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@Koyot1222, post #1

Mnie sprawiło. Dzięki wielkie za grę. OK
[#3] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@Leon, post #2

OK Tak jak w przypadku Tanks Furry, miło jest widzieć patrząc gdzieś z boku, jak ludzie grają w grę której poświeciło się trochę serca. To jakoś tak przyjemnie się robi.

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2017 20:43:48 przez Koyot1222
[#4] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs
A ja potraktowałem konkurs jak i tą gierę sikiem prostym niemierzonym. ADF montowałem na A1200 jak i A500, w obu przypadkach Software Failure. Jak toto ma jakieś specjalne wymagania dot. odpalenia to wypadało by ze dwa słowa o tym napisać, bo nie każdy ma czas i chęci żeby stawać na głowie w celu odpalenia tego czegoś.

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2017 08:39:41 przez fazior
[#5] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@fazior, post #4

Coś zgrałeś "nie teges" odpalałem grę na 1200 z karty SD oraz na Cd32, w obydwóch wypadkach gra chodziła bez problemu Na pewno ściągałeś wersję konkursową 59f?

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2017 12:03:52 przez Koyot1222
[#6] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@Koyot1222, post #5

Aha, z linka w njusie pod którym piszemy. Na A1200 pod os 3.1 zassałem pod ibrowse i zamontowałem adf. Na A500 przeniosłem adf zassany pecetem na karcie cf, montowany też pod 3.1 za pomocą disk image device.
[#7] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@fazior, post #6

Przed chwilą ściągnąłem i zamontowałem pod uae na ustawieniach 1200.
Dziwne powinno chodzić :/
[#8] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@Koyot1222, post #7

Może Ty odpalałeś Amigę z takiego flopa, a fazior odpalał z hdd i dopiero potem montował.
[#9] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@agrajek, post #8

Podejrzewam że tak było. Ja brzydzę się dyskietkami:). Dla Sushi Boyz się przełamałem tylko:). Ja odpalam ami z hdd, montuję obraz dyskietki i odpalam giercę.
[#10] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@fazior, post #9

A nie mogłeś skorzystać z RAD: ?
[#11] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@Norbert, post #10

Z RAD: działa.
[#12] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@fazior, post #11

Tyle że ta giera to nie jest jakiś ndos, powinna się odpalać spod systemu.
[#13] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@fazior, post #12

Chyba ze trzeba przegrać czcionkę albo zrobić przypis. Pewnie zakładano ze każdy będzie odpalał z flopa.
[#14] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@agrajek, post #13

Nie chciało mi się bawić, jak pisałem w pierwszym poście. Przy zamontowanym obrazie raczej nie trzeba robić przypisu, przeca to i tak widnieje jako urządzenie.
[#15] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@fazior, post #14

Tylko ze przypis FONTS jest na partycje startową, a nie zamontowany obraz.

Najlepiej żeby gra szukała fonts w progdir:fonts i jeśli nie ma takiego katalogu to dopiero na partycji systemowej lub przypisananiach.
[#16] Re: Lumberjack Reloaded - konkurs

@Norbert, post #15

Zmusiłeś mnie do czegoś czego nie chciałem robić:). Przegrałem font do fontsów, zawartość c do c:, biblioteka która jest na adf też leży w LIBS:, a software failure jak był tak jest:).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem