Komentowana treść: RNOAnim 1.0
[#1] Re: RNOAnim 1.0
Warto dodać, że program został napisany w Hollywood cool
[#2] Re: RNOAnim 1.0

@recedent, post #1

Pytanie: Czy to oznacza, że może powstać wersja dla innych systemów?

Poza tym: Gratuluję! OK
[#3] Re: RNOAnim 1.0

@Hexmage960, post #2

To jest ewidentnie logo Tusk Vision Network
[#4] Re: RNOAnim 1.0

@xtro, post #3

Też mi się skojarzyło :).
[#5] Re: RNOAnim 1.0
Tak a propos ciekawe czy będzie można oglądać normalnie pod Ambientem te gify w 3.10.
[#6] Re: RNOAnim 1.0
Program dostępny jest również dla użytkowników AmigaOS4 na stronie OS4Depot.
[#7] Re: RNOAnim 1.0

@Leon, post #6

Mówiłem, że wyjdzie na inne systemy. Uczcie się zatem Hollywood, bo to taki AMOS na systemy NG. Dzięki Hollywood może powstać więcej programów na te systemy, muszą się tylko znaleźć programiści, chętni do zdobywania nowej wiedzy.

Tymczasem niebawem książka o AMOSie Adama Zalepy. Szalenie jestem ciekaw jego podejścia. Może obrodzić w produkcje AMOSowe na Amigę, bardzo na to liczę.

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2017 12:12:34 przez Hexmage960
[#8] Re: RNOAnim 1.0

@Hexmage960, post #7

Nie obrodzi. Brakuje grafików i muzyków. Programiści nie sa w stanie zrobić wszystkiego samemu.
[#9] Re: RNOAnim 1.0

@michal_zukowski, post #8

To fakt, wiele produkcji potrafi wręcz przestraszyć.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem