Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport

Komentowana treść: Roadshow 1.13
[#1] Re: Roadshow 1.13
fajniutko. siedzi, pije i chrupki Trza będzie apdejtnąć przy najbliższej okazji.
[#2] Re: Roadshow 1.13

W odpowiedzi na #1

Ciekawe czy 1.13 też mi się będzie wieszała przy próbie uruchomienia sieci, tak jak poprzednia.
[#3] Re: Roadshow 1.13

W odpowiedzi na #2

Potwierdzam. AddNetInterface i czerwone Guru 80000004. Miami w identycznej konfiguracji działa bez problemów... Trzeba będzie nad tym przysiąść i solidniej pomęczyć autora.
[#4] Re: Roadshow 1.13

W odpowiedzi na #3

U mnie dziaŁa.
[#5] Re: Roadshow 1.13

W odpowiedzi na #4

Wiem, u wszystkich działa, tylko nie u mnie. Co jest o tyle dziwne, że mam dość standardowy konfig, cnet.device i kartę D-Link DFE-670... I Miami nie ma w identycznym zestawie żadnych zastrzeżeń... Kontaktowałem się już z autorem, ale muszę przyznać, że trochę nie mam czasu na debug. A i ciśnienie niewielkie, bo jednak sieć na Amidze to u mnie głównie ciekawostka przyrodnicza, no i Miami działa, co z tego, że wolniej.
[#6] Re: Roadshow 1.13

W odpowiedzi na #5

Może wina ACA?
[#7] Re: Roadshow 1.13

W odpowiedzi na #6

U mnie też czasami RoadShow się zawiesił (głównie program FTP), a mam Blizzarda. Nowej wersji nie testowałem.
[#8] Re: Roadshow 1.13

W odpowiedzi na #7

Ja miałem zwieszki przy wget, ale widzę ze zostało poprawione
[#9] Re: Roadshow 1.13

W odpowiedzi na #8

Chrzanić RoadShow Właśnie zainstalowałem AmiTCP wersję 2.3 z płyty CDPD IV. Zero jakichkolwiek problemów. Połączyłem swoją Amigę z Internetem szybko i bezboleśnie. FTP działa wyśmienicie i stabilnie. Po prostu 0 problemów.

Choćby RoadShow był 1000 razy szybszy, dla mnie liczy się niezawodność. Dlatego wybieram AmiTCP.

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2017 02:20:59 przez Hexmage960
[#10] Re: Roadshow 1.13
Dostępna jest aktualizacja stosu, która zawiera poprawkę komendy "ping".
Wybierz dział:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem