Komentowana treść: Roadshow 1.13
[#1] Re: Roadshow 1.13
fajniutko. siedzi, pije i chrupki Trza będzie apdejtnąć przy najbliższej okazji.
[#2] Re: Roadshow 1.13

@snajper, post #1

Ciekawe czy 1.13 też mi się będzie wieszała przy próbie uruchomienia sieci, tak jak poprzednia.
[#3] Re: Roadshow 1.13

@Krashan, post #2

Potwierdzam. AddNetInterface i czerwone Guru 80000004. Miami w identycznej konfiguracji działa bez problemów... Trzeba będzie nad tym przysiąść i solidniej pomęczyć autora.
[#4] Re: Roadshow 1.13

@Krashan, post #3

U mnie dziaŁa.
[#5] Re: Roadshow 1.13

@Artur Jarosik, post #4

Wiem, u wszystkich działa, tylko nie u mnie. Co jest o tyle dziwne, że mam dość standardowy konfig, cnet.device i kartę D-Link DFE-670... I Miami nie ma w identycznym zestawie żadnych zastrzeżeń... Kontaktowałem się już z autorem, ale muszę przyznać, że trochę nie mam czasu na debug. A i ciśnienie niewielkie, bo jednak sieć na Amidze to u mnie głównie ciekawostka przyrodnicza, no i Miami działa, co z tego, że wolniej.
[#6] Re: Roadshow 1.13

@Krashan, post #5

Może wina ACA?
[#7] Re: Roadshow 1.13

@agrajek, post #6

U mnie też czasami RoadShow się zawiesił (głównie program FTP), a mam Blizzarda. Nowej wersji nie testowałem.
[#8] Re: Roadshow 1.13

@Hexmage960, post #7

Ja miałem zwieszki przy wget, ale widzę ze zostało poprawione
[#9] Re: Roadshow 1.13

@QUAD, post #8

Chrzanić RoadShow Właśnie zainstalowałem AmiTCP wersję 2.3 z płyty CDPD IV. Zero jakichkolwiek problemów. Połączyłem swoją Amigę z Internetem szybko i bezboleśnie. FTP działa wyśmienicie i stabilnie. Po prostu 0 problemów.

Choćby RoadShow był 1000 razy szybszy, dla mnie liczy się niezawodność. Dlatego wybieram AmiTCP.

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2017 02:20:59 przez Hexmage960
[#10] Re: Roadshow 1.13
Dostępna jest aktualizacja stosu, która zawiera poprawkę komendy "ping".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem