Komentowana treść: Decrunch 2117 coraz bliżej
[#1] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej
Hmm, zapowiada się atrakcyjnie, może się wybrać?
[#2] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej

@il_capitano, post #1

Może się wybierz ;)

Dla nieśledzących FB, przeklejam:

Otwieramy rejestrację!

Właśnie uruchomiliśmy system obsługi imprezy, dostępny pod adresem https://decrunch.party
Będzie on dostępny od chwili obecnej do samego końca imprezy.

Rejestracji użytkownika można dokonać już dzisiaj. Dlaczego warto?
Otrzymujecie możliwość zgłoszenia i wysłania produkcji konkursowej już teraz! Zachęcamy do wcześniejszego ich dostarczania, co pozwoli nam się upewnić, że wszystko działa tak jak powinno.
Uzyskujecie również dostęp do głosowania online (w którym produkcje będą pojawiać się systematycznie zaraz po zakończeniu danego konkursu).
Zarejestruj się już teraz by na imprezie nie tracić czasu na formalności i oddać się beztroskiej zabawie.

WAŻNE: do rejestracji użytkownika wymagany jest klucz (Votekey) który otrzymacie wysyłając maila na gumboy@decrunch.org
[#3] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej
Zarejestrowany. OK
Planuję pojawić się w piątek na premierze filmu. Potem zawijam się do chaty, bo mam robotę. Pojawiam się ponownie w sobotę i siedzę do końca atrakcji (czyli pewnie do 2:00-3:00 w nocy).
Do zobaczenia!
[#4] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej

@MDW, post #3

Zarejestrowany.

No chyba nie bardzo z tego co widzę ;)
[#5] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej
To mogła by być fajna impreza gdyby zmienić regulamin compo.
AmiParty XXI ma idealny.
[#6] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej

@GumBoy, post #4

No dobra, zapędziłem się. To wszytsko przez to, że wszystko robię w drodze i czasie czegoś innego. Życie...
Miałem klucz i dopiero teraz się zarejestrowałem. Ale za to przy użyciu OWB.
[#7] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej

@MDW, post #6

Mam i ja ;)
można głosować...
[#8] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej

@WojT_GL, post #7

można głosować...

Miejmy nadzieję, że będzie na co. W 2016 roku było. A już z pewnością w gfx i music compos.
[#9] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej

@MDW, post #8

Ghostown nie wypuściło nic na Revision, to może tutaj przyszykowali niespodziankę :P

oby tylko kompoty się nie przeciągnęły do samiuśkiego rana... bo będzie mało głosów - się zmęczyli ludzie ostatnio :P
[#10] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej

@il_capitano, post #1

Panowie, czy miałby ktoś wolne miejsce na nocleg z piatku na sobote i z soboty na niedziele? Proszę o informacje.
[#11] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej

@Stoopi, post #10

Będzie kawałek obok mojego śpiwora!
[#12] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej

@AceMan, post #11

Będzie kawałek obok mojego śpiwora!


Pewnie w nogach..
[#13] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej

@BULI, post #12

Nie wiem do czego to zmierza. szeroki uśmiech Ale "party place" nie odpowiada mi, brak pryszniców itd skutecznie mnie zniechęcił. :P Swoją drogą miejsce koło Acemana w pewnym sensie nobilituje tzw. "sofascenera".

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2017 18:22:45 przez Stoopi
[#14] Re: Decrunch 2117 coraz bliżej

@Stoopi, post #10

Mamy miejsce niedaleko party place
QUAD się wysypał więc możesz się do nas wmeldować :)
Myślę, że Vato i Lokaty nie będą mieli nic naprzeciwko.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem