• Opis

po lewej AmigaOS 3.9 pod emulatorem FS-UAE na dedykowanym emulacji PC. Po prawej PowerMac G5 z MorphOS 3.9

zamieścił: jarokuczi

data: 2017.06.07 18:46

kategoria: Sprzęt / jarokuczi

rozdzielczość: 1900x1263

odsłon: 168

komentarzy: 7

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: biureczko
I kniga Debiana jako podstawka pod monitor :) Piątka siadła.
[#2] Re: biureczko
Jak się nazywa ta skóra, którą widzę na twoim MorphOS?
No i gdzie jest iBook?
[#3] Re: biureczko

@R-Tea, post #2

Zapewne jest to ten pierwszy od góry:
link
[#4] Re: biureczko

@R-Tea, post #2

to ten skin z moimi dodatkowymi modyfikacjamy wyłaczającymi gradient i z ustawionymi większymi gadżetami. iBook stacjonuje w dużym pokoju, którego nie dziele z synem i w którym przesiaduje wieczorami jak syn śpi.
[#5] Re: biureczko

@waldiamiga, post #1

tak to jest w świecie informatyki, że po paru latach książki nadają się w większości jako podstawki pod monitor
[#6] Re: biureczko

@jarokuczi, post #4

A już myślałem... jednak to nie to czego szukam. Czy jest gdzieś jakiś tutorial jak robić skiny dla MorphOS-a?
[#7] Re: biureczko

@R-Tea, post #6

Nie wiem czy jest jakiś tutorial ale ten skin to plik tekstowy tak naprawdę i dość łatwo mozna go zmienić, jesli podoba sie to co widzisz na u mnie na ekranie mogę podesłać zmodyfikowany skin.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem