Komentowana treść: Amiparty XXI - program spotkania
[#1] Re: Amiparty XXI - program spotkania
No, jestem teraz spokojny o amigowosc AmiParty. Dzięki! :)
[#2] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@Sokok, post #1

Plan jest fajny. Nie za dużo nie za mało. Oby muzyczka była ciut ciszej w dużych głośniach - wtedy na sali można będzie spokojnie pogadać. W małych rzeszowskich na pewno będzie cicho. Zapowiada się kameralnie. Do zobaczenia!
[#3] Re: Amiparty XXI - program spotkania
Party popularne, zacny gość i zawsze aktualne pytanie. Czy A-Eon to Amiga czy Commodore Amiga ?
Kiedy powstanie konkurencja dla A-Eon ? Taka, która będzie produkować Amigi NG zawierające procesor ARM zamiast PPC.
Czy A-Eon musi iść w ślady Commodore ? Bo Commodore zeszło w rynku...
Czy Hyperion wyda AmigaOS 4.x w wersji dla ARM ? Jakie jest stanowisko Hyperion w tej sprawie.
Czy może, powinien i musi powstać konkurencyjny Amiga OS 4.x innej fimy niż Hyperion ?

Najtańsze płyty dla Amiga ARM to:
http://www.raspberrypi.org
http://beagleboard.org/bone
http://www.orangepi.org
http://www.hardkernel.com/ odroid
http://www.olimex.com
http://www.friendlyarm.net

A rozbudowane płyty główne z ARM kosztują niewiele,albo tylko trochę więcej. Aktualna oferta AmigaOne X5000 to produkt dla nielicznych klientów. Ten model nie zbuduje popularności Amigi i dużego rynku Amigi NG.


Ostatnia aktualizacja: 02.08.2017 00:28:14 przez rgrg2

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2017 18:46:28 przez mailman
[#4] Re: Amiparty XXI - program spotkania
16:00 - turniej "LumberJack Reloaded" i/lub inne gry w zależności od wolnego czasu
OK
W imieniu całej "grupy", dziękuję za popularyzację tytułu szeroki uśmiech Super!
[#5] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@rgrg2, post #3

Nic prostszego, wpadasz na AmiParty i zadajesz pytania Trevorowi. Jedyna taka okazja. No chyba, że wolisz adresować pytania do niewłaściwych ludzi generując przy tym nic nie wnoszącą dyskusję.
[#6] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@Koyot1222, post #4

Jest jeszcze 9 dni, może wydacie AmiParty edition dodając kilka modyfikatorów, żeby starym wyjadaczom nie szło za łatwo? :)
[#7] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@Sokok, post #6

Wystarczy, że włączycie opcję "drunk mode" po zebraniu kilku butelek Luggera automatycznie, na kilka przeskoków, zmieniają się strony w sterowaniu ;) Standardowo jest wyłączona
To powinno skutecznie pokrzyżować wszelkie strategie

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2017 07:48:16 przez Koyot1222
[#8] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@Sokok, post #5

Ale ktoś może nie dać rady np: przyjechać... mniejsza z tym.

Ale mogli Byście np: posadzić Trevora przed kamerką zrobić Liva na YT i napisać że o godz. tej i tej live z Trevorem na YT. Ktoś by tłumaczył i ewentualnie cenzurował czat i na pewno był by to jakiś Progres. W sensie Party.
[#9] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@TechNineWonder, post #8

Ja uważam, że to słaby pomysł. Party ma swój urok bez livestreamow i nie są one do niczego potrzebne. Jeśli masz pytania do Trevora wyślij mu wiadomość przez Internet. Bardziej kontraktowej osoby ponoć nie ma.
[#10] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@TechNineWonder, post #8

Live Stream i trzymanie kogoś na krześle to nie jest dobry pomysł. AmiParty to impreza w starym dobrym stylu. Chcesz pogadać przyjedź, popytaj, wysil się. Obiecuję Ci, że nie będziesz żałować, że przybyłeś. Można się do kogoś zawsze doczepić, umówić. Do Chełma na AmiParty ostatnio ludzie przyjeżdżają z całej Polski.
[#11] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@Sir_Lucas, post #10

Impreza w starym stylu to imreza z : demo compo, game compo .itd
[#12] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@aKlon, post #11

Jeżeli jest game compo to raczej nie jest w starym stylu. Game compo to wytwór ostatnich 10 lat. Na naprawdę starych party nie było game compo.
[#13] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@aKlon, post #11

I będzie demo compo i gfx compo i msx compo. Stary styl będzie utrzymany. Game compo jak zauważył MDW to wytwór ostatnich 10 - 12 lat.
[#14] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@MDW, post #12

Party jak na moje poczucie zbyt wyluzowane.Trevor to panicz.Byle go nie upić,bo popsuje nasz wizerunek.
[#15] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@simka113, post #14

Nasz? Chyba swój ;)
[#16] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@simka113, post #14

Byłeś chociaż raz ? Bo nie kojarzę Ciebie.
[#17] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@amigachelm, post #16

Trevora też zna, to musi być gość!
[#18] Re: Amiparty XXI - program spotkania
Wybaczcie za mega offtop, ale czy ktoś z przybywających na AP para się może machine learningiem?
[#19] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@MarX, post #18

Potrzebujesz coś konkretnego ? Ja od może 2 lat głównie R I portowalem trochę algorytmów z C/python do Go. Jak coś to się zgadamy.
[#20] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@sand, post #19

@sand - ok, to się złapiemy jakby coś
[#21] Re: Amiparty XXI - program spotkania
Ktoś jedzie w sobotę rano z Lublina ?
[#22] Re: Amiparty XXI - program spotkania
Jako że V0yager niestety nie da rady do nas dojechać tym razem, to pokaz dem na VIC-20 przekładamy na zimę. Myślę, że z Waszą pomocą wypełnimy ten czas innymi ciekawymi zajęciami.
[#23] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@Jenot, post #22

Może pokaż nowego dzieła Krashana ? Albo coś w stylu lighting talk ?
[#24] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@sand, post #23

Ja poproszę jakiś kabaret.
[#25] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@Sokok, post #24

O to to to to. Proponuję czytać komiksy o Kraszmanie z podziałem na role.
[#26] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@recedent, post #25

Ja mogę być Tinky-Winky!
[#27] Re: Amiparty XXI - program spotkania
Zapomniałem napisać w newsie - wejściówka to 20zł od osoby.
[#28] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@Jenot, post #27

ja mogę wam zrobić wykład ze składania GBA1000 dla amatorów nieelektronikówszeroki uśmiech tak z 30 min max łącznie z puszczaniem demek klasycznych z GBA tylko kabel mam SCART
[#29] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@JacK_Swidnik, post #28

O, mi kurs lutownicy by się przydał. :)
[#30] Re: Amiparty XXI - program spotkania

@JacK_Swidnik, post #28

Eee. Bedzie tyle specow elektronikow ze nie bede kwasił
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem