Komentarze do artykułu: Turrican

[#1] Re: Turrican
Krytycznie o "Turricanie", a raczej o jego twórcy:
Klik
[#2] Re: Turrican

@PopoCop, post #1

Bardzo ciekawe czytadło, byłby z tego bardzo dobry artykuł do jakiegoś retro czasopisma.
[#3] Re: Turrican

@PopoCop, post #1

Swietny artykul. To pokazuje, ze prawie cala branza, to tak naprawde swietni plagiatorzy ale niektorzy potrafili to robic tak umiejetnie, ze ich dziela przeszly do historii jako legendy a inni z kolei upadali na twarz nieudolnym kopiowaniem.

W branzy gier stworzono juz tak duzo, ze faktycznie wymyslenie czegos nowego, oryginalnego to takie "mission impossible" i najlatwiej czerpac garsciami od innych, byleby z glowa i umiejetnie, co ewidentnie uczyniono w Turricanie
[#4] Re: Turrican

@selur, post #3

troche po czasie, ale co tam....
Dla mnie Turrican 1,2 to najlepsze gry na C64 a T1,2,3 to najlepsze gry na Amigę.
I mam gdzieś że bazuja na wtórnych pomysłach.
Jak mawia klasyk (Picasso? Jobs?) "Good artist copy, great artists steal".

W tym sensie - Manfred Trenz (i Chriss Huelsbeck) to mój idol!

Supportuje nowe przedsięwzięcie Chrisa na kickstarterze i nie mogę się doczekać kolejnej płyty z muzą z T!
[#5] Re: Turrican

@retronav, post #4

Turrican na C64 - SUPER, mój pierwszy Turrican, ale best of the best Turricanów to jest Turrica II na AMIGĘ ok, racja oczywiście moim zdaniem szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017 20:36:35 przez BULI
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem