• Opis

Pierwszy rysunek wykonany po dwudziestu latach na mojej nowo kupionej staruszce 1200-ce. 320x256, 8 bit, Deluxe Paint IV AGA.

zamieścił: Schizo_

data: 2017.10.21 22:26

kategoria: Rysunki / Schizo_

rozdzielczość: 320x256

odsłon: 189

komentarzy: 8

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 14)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Play Boy
Przypomina mi to anegdotę jak mój 11-letni syn poprosił: "Tato, kup mi Playboya". Dopiero po chwili okazało się, że miał na myśli GameBoya.

P.S. Ciekawy kształt lampy w kibelku. Ale dziwne, że dioda od flopa się pali mimo braku dyskietki w napędzie :) A na łóżku, wnioskując z cienia, powinno być widać chociaż stopę.
[#2] Re: Play Boy
Dzięki za gwiazdki, cieszy i motywuje do dalszej pracy. Sporo się nauczyłem przy okazji. Napis z prawej nie był zamierzony. Pasek narzędzi DP zakrywał tą powierzchnię i zauważyłem to dopiero oglądając grafikę pod Opusem.
[#3] Re: Play Boy
Tak serio piszac, to sie narobiles ,sadzac chociazby po tej 500 na pierwszym planie! Calosc na propsie!
[#4] Re: Play Boy

@aszu, post #3

Dzięki za uznanie, miałem to znacznie bardziej uszczegółowić ale przez ten pusty pasek i pozostały czas musiałem zrezygnować z paru rzeczy. Przy nastęnych rysunkach będę już o nim pamiętał :)
[#5] Re: Play Boy

@Schizo_, post #4

Ja bym czegoś takiego nie namalował po 20 latach praktyki OK
[#6] Re: Play Boy

@Sosabowski, post #5

Dziękuję ale uwierz mi, że też dałbyś radę. W sumie najważniejszy jest pomysł, prosty szkic a potem już tylko mozolne "dziubanie" :)
[#7] Re: Play Boy
Należą się duże brawa za fakt, że grafika zrobiona od początku do końca na Amidze a nie jak w większości przypadków wspomagana lub w całości wykonana na PC itp...
Wielki szacunek i uznanie, tak trzymajOK
Czekam na kolejną edycję Play Boya
[#8] Re: Play Boy
Trening przed sceną łóżkową?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem