Komentowana treść: Koszalin Retro Games Show 2017
[#1] Re: Koszalin Retro Games Show 2017
Bardzo fajnie. Cieszy kolejna retro impreza w Polsce. Powodzenia!! OK
[#2] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@Sir_Lucas, post #1

Ale to przecież już czwarta edycja. Starzy wyjadacze. :)
[#3] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@SokOK, post #2

Haha, nie chciałem sam komentować ;)

Zapraszamy serdecznie!


Ostatnia aktualizacja: 07.11.2017 19:38:51 przez Tom Rain
[#4] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@Tom Rain, post #3

Syndrom like'owania - polubienie bez większego zastaniwienia, ale niegroźne. :)
[#5] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@Sir_Lucas, post #1

W zeszlym roku bylo 200 stanowisk do grania... I to wszystko za darmo! Ze swieca szukac drugiej takiej imprezy w Polsce :)
[#6] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@Axi0maT, post #5

Przyjedź na AmiParty do Chełma. Ze świecą szukać takiej drugiej imprezy na świecie :)
[#7] Re: Koszalin Retro Games Show 2017
10h podróży w jedną stronę... no can do :(
[#8] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@AceMan, post #7

Spoko, zrozumiale. My na Decruncha tez nie mamy wcale blizej ;)
[#9] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@SokOK, post #2

A czwarta to nie kolejna ?
[#10] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@Mariodj, post #9

Ja nikogo edukować nie zamierzam. :)
[#11] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@SokOK, post #10

A nie robisz tego w każdym temacie ?
[#12] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@Mariodj, post #11

Nope. Jesli jeszcze sa jakies pytania to chetnie odpowiem na PW.
[#13] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@Mariodj, post #9

Co kolega sugeruje? Mozna jasniej? Zabrzmialo troche jak proba sugestii ze jest jakis blad stylistyczny w newsie.
[#14] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@Axi0maT, post #5

Oby tylko się nie okazało, że ta rozdmuchana impreza na 200 stanowisk skończy się z ilością retrokompów mniejszą niż bab z gruszkami na bazarze!!!
[#15] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@AceMan, post #14



Cała sala gimnastyczna, hol na parterze, cały korytarz na piętrze i hol na piętrze...
Jak tego nie robię zazwyczaj z braku czasu, to w Koszalinie w zeszłym roku zrobiłem zdjęcia, może nie wszystkich sprzętów, ale większości i z tego co pamiętam na zdjęciach mam ~170 szt. (muszę gdzieś wrzucić fotki )
[#16] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@AceMan, post #14

200 bylo rok temu, w tym tak jak w newsie "zaledwie" troche ponad 100 z racji innej lokalizacji.
[#17] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@Axi0maT, post #13

Nic nie sugeruje.
[#18] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@Raybeez, post #15

Warto wśród uczestników zrobić glosowanie
na najciekawsze stoisko

U mnie wygrywa fliper 😃

Sorry Amiga :)

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2017 20:17:52 przez yarosf
[#19] Re: Koszalin Retro Games Show 2017
Byłem na imprezie. Sporo sprzeru, ludzi również. Ale da się zrobic całość dużo lepiej. Proponowałem pomoc w organizacji, ale oni wiedzą lepiej i po swojemu. Czyli wyszła sztampowa impreza na zasadzie ludzie grają na sprzętach, jakiś wykład, jakiś turniej i nara
[#20] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@swis, post #19

sztampowa, niesztampowa ale ludzie się świetnie bawili co również potwierdzi wielu wystawców "z zewnątrz" i zwiedzających. Przykro mi że nie trafiliśmy w Twoje gusta. Jest wiele różnych innych imprez które czekają na Twoją pomoc :) a my specjalnie dla Ciebie obiecujemy poprawę w przyszłym roku ;)
[#21] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@sołtys, post #20

A ja z miłą chęcią deklaruje swoją pomoc i zaangażowanie w pomoc w organizacji. Trochę świeżego spojrzenia i zacięcia by było grubo i na wypasie sie przyda :)
[#22] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@swis, post #21

26 organizatorow na terenie imprezy a ty nie podszedles do ani jednego z nich zeby porozmawiac o potencjalnej wspolpracy? Nie ogarniam tego toku rozumowania...
[#23] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@Axi0maT, post #22

Sprawa myślę wyjaśniona prywatnie. Trzeba łączyć się a nie dzielić :) jeszcze raz gratulacje że się chciało i było full sprzętów. Pozdrawiam
[#24] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@swis, post #19

Kolega ma racje co Wy wyprawiacie !!!. Impreza z aferą pedofilską w tle. Wstydu nie macie. Jesteście pośmiewiskiem nie tylko na całą Polskę ale i Układ Słoneczny. Marsjanie mają z Was bekę
A tak na poważnie cieszy, podejście do nieprzychylnych opinii. Na priv i gitara.

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2017 22:14:17 przez miro_78
[#25] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@miro_78, post #24

Bardzo fajna, otwarta impreza, dużo ciekawego sprzętu (np. MERA 301 na chodzie, Bosmany czy joystick Unitra). Do tego flippery, szafy arcade, mało znana konsolka CDI. Sporo odwiedzających i znajomych, bawiłem się świetnie i na pewno wybiorę się znowu w przyszłym roku.
[#26] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@swis, post #23

Nic nie zostalo na privie wyjasnione wiec nie wypisuj bzdur.

@Sachy dzieki za kolejne cieple slowa. Zewszad splywaja pozytywne opinie wiec widac ze odwiedzajacym jednak sie podobalo. Zapraszamy oczywiscie za rok.

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2017 06:06:18 przez Axi0maT
[#27] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@miro_78, post #24

Te majtoszki to ponoć były Miszy (jednego z organizatorów). przeleżały 20 lat w amidze 1200 tower. W imieniu organizatorów chciałbym zapewnić że żadne dziecko nie ucierpiało podczas imprezy ani na ciele, ani na umyśle
[#28] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@Axi0maT, post #26

No to nie wiem jak inaczej można traktować nasza dyskusje na FB....
[#29] Re: Koszalin Retro Games Show 2017

@Axi0maT, post #26

Było elegancko, za rok też jestem, o ile tylko praca nie przeszkodzi.

Dzięki za gościnę i wspólne Graal'owanie
[#30] Re: Koszalin Retro Games Show 2017
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem