Komentowana treść: David Whittaker Amiga Works
[#1] Re: David Whittaker Amiga Works
OK
[#2] Re: David Whittaker Amiga Works
super
[#3] Re: David Whittaker Amiga Works

@snajper, post #1

Uwielbiam kompozycje obu zwłaszcza Allister ale pewnie te nowe aranże mi nie przypadną.
[#4] Re: David Whittaker Amiga Works
Zamówiłem, chociaż wolę z C64 bardziej muzykę Jeroena Tela, Draxa czy w ogóle Maniac of Noice i Vibrants. Parę magicznych kawałków jednak skomponował (Panther, Platoon). Na Ami to Shadow Of The Best i Platoon zdecydowanie się wyróżniają.

Przy okazji dokupiłem ten analogowy singiel z muzą z Cybernoida. Obczaimy jak to brzmi na moim sprzęcie. :)
[#5] Re: David Whittaker Amiga Works

@Deftronic/..., post #4

Mnie się tu najbardziej podoba kawałek ze Speedballa. Do oryginału żadnego sentymentu nie mam, bo w grę chyba prawie nie grałem ale ten aranż przypomina mi przeróbki klasycznych utworów na współczesną modłę z lat '90. Tylko za cholerę nie mogę sobie przypomnieć co to było.

Za to muzyczka z "Dogs of War" to dla mnie absolutny klasyk i też fajnie wyszedł. Zresztą pozostałe też są przyjemnie zrobione tzn. dość wierne oryginałom, a nie remiksy gdzie wszystko może się zdarzyć.
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] Re: David Whittaker Amiga Works
To miło, że wiadomość się spodobała i przekroczyła granice "światów". Koledze, który to (prze)pisał podpowiem: to A. Brimble aranżował utwory D. Whittakera, a nie odwrotnie. Bo z tego wynika co innego
Allister Brimble po kilka euro oferuje kolekcję zaaranżowanych współcześnie przez Davida Whittakera utworów z amigowych gier, znajdziemy tam m.in. kompozycje z Shadow of the Beast, Speedball, czy Dogs Of War.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem