Komentowana treść: Irregular Review #4
[#1] Re: Irregular Review #4
BDB numer :)
[#2] Re: Irregular Review #4

@twardy, post #1

No ladnie, pocisneli Wam 51 stron OK
[#3] Re: Irregular Review #4
Świetny numer, dużo czytania! Ilość uwagi poświęconej prodkom z RKLE robi wrażenie.

Swoją drogą to dosyć zabawne - podczas gdy na PPA cała dyskusja skupiła się wokół tematu głosności na compos, w Irregular Review, dla odmiany, mówi się o produkcjach i releasach.
[#4] Re: Irregular Review #4

@Jazzcat, post #3

Wychodzi na jedno i to samo: Jest o nas głośno. ok, racja
[#5] Re: Irregular Review #4

@Jazzcat, post #3

Jak to na polskich forach :) Ludzie spoza naszego podwórka zwykle inaczej to widzą. Pozytywniej. Ja tam jestem zadowolony, odwaliliśmy kawał dobrej imprezy.
[#6] Re: Irregular Review #4

@twardy, post #5

Spaceballs to żywa legenda. Oni po prostu kochają Amigę. Polacy wydają się już nieco nią znudzeni. To smutna polska rzeczywistość.
[#7] Re: Irregular Review #4

@sordan, post #2

@Sordan: nie "Wam" tylko "Nam", bo pięknie opisali Twoją grę OK

Ogólnie: poza oczywistym scenowym ładunkiem numeru, cieszy mnie również zauważenie tego, co się dzieje na scenie Game-Dev (zasługa RK GameDev Compo), a tu akurat Polacy i użytkownicy PPA mają swój ogromny udział (zasługa Strefy Twórców i grupy prywatnej PPA). I tu moje mega gratulacje dla wszystkich, którzy coś robią dla Amigi poza forum

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2017 08:24:55 przez sachy
[#8] Re: Irregular Review #4
magazyn zacny,
- fajny kawałek - pasuje do czytania
- dużo stuffu
-i konkretne recki
btw:


wzmiankowany obrazek - ponieważ z notki może wynikać co innego
[#9] Re: Irregular Review #4
Wdechowy numer. Smuteczek, że nie dałem rady dokończyć prodki, po prostu gdzieś po drodze zagubiłem cohones.
[#10] Re: Irregular Review #4
Ciekawe dlaczego moja gra sie im nie uruchomila? :(
Nikt nic nie zglaszal. Pewnie z braku zainteresowania.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem