Komentowana treść: RNOWidgets
[#1] Re: RNOWidgets
Dawno nie było żadnego newsa o nowym sofcie dla MorphOSa... Oj dawno.
Widgety mnie nie biorą, ale soft wypada sprawdzić.
[#2] Re: RNOWidgets

@waldiamiga, post #1

A szczególnie domyślny styl graficzny o swojsko brzmiącej nazwie "Miglanc" ok, racja
[#3] Re: RNOWidgets

@recedent, post #2

Miglanc?! Poważnie?
Nie mogę sprawdzić, bo chwilowo nie ma mnie w domu.
[#4] Re: RNOWidgets

@R-Tea, post #3

Poważnie. To informacja - można by powiedzieć - z pierwszej ręki :)

A tu dowód:



Ostatnia aktualizacja: 16.12.2017 22:02:06 przez recedent
[#5] Re: RNOWidgets

@recedent, post #4

A wiecie Panowie, jak ustawić rss, aby pokazywał PPA?
[#6] Re: RNOWidgets

@AS, post #5

Chyba się nie da, bo on tylko standardowe http póki co obsługuje. Sorry...
[#7] Re: RNOWidgets
super. troche mi czegos takiego brakowalo
[#8] Re: RNOWidgets

@recedent, post #6

Szkoda, może w nowej wersji. Nakładka jest super, długo na taką czekałem.
[#9] Re: RNOWidgets

@recedent, post #4

Najfajniejsze są Notatki. U mnie zostają już na stałe. Resztę powyłączałem. Na coś takiego właśnie czekałem, bo na Aminecie nie ma lepszego odpowiednika.
[#10] Re: RNOWidgets

@R-Tea, post #9

@R-Tea

Ale kalendarz wygląda rokując ;)
[#11] Re: RNOWidgets

@RadziN, post #10

Dla mnie to jest fajny zegar analogowy, kalendarz (tu by się przydały wpisy z godzinami i przypominajka), notes i rss (jak dojdzie szersza obsługa). Wszystko można dopasować pod siebie.
[#12] Re: RNOWidgets

@AS, post #11

Przypominajkę i wpisy z godzinami ma transpoclock.... Ma też jedną zaletę, której nie ma ten zestaw, jest rzeczywiscie na blacie, a nie na wierzchu.....
[#13] Re: RNOWidgets

@KaczusNG, post #12

Możliwe, ale to byłoby już w jednym pakiecie. Myślę, że w następnej wersji będzie dużo nowości
Jeśli chodzi o transpoclock, to moja wersja nie ma kalendarza. Pod tą nazwą mam tylko zegarek cyfrowy.

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2017 18:57:21 przez AS
[#14] Re: RNOWidgets

@AS, post #13

Istotnie, kalendarza nie ma, ale przypominajki można sobie ustawić. A najważniejsze, sposób wyświetlania, wyświetla się jakby był częścią blatu. Tu niby masz przezroczystości, ale zobacz co sie dzieje, jak okno sie pojawi pod programem i przesuń to okno...
[#15] Re: RNOWidgets

@KaczusNG, post #14

niby masz przezroczystości, ale zobacz co sie dzieje, jak okno sie pojawi pod programem i przesuń to okno...


No co się dzieje? Czyżby ktoś miał wyłączone "Compositing" w opcjach programu?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem