Komentowana treść: MUI 5.0 - 2017R4
[#1] Re: MUI 5.0 - 2017R4
zainstalowałem i już pojawia mi się menu w SimpleMailu Cudo. Tyle że nadal się wiesza przy próbie jego zamknięcia. Ale to pewnie dlatego, że mam za mało chipka.
[#2] Re: MUI 5.0 - 2017R4

@snajper, post #1

Też tak miałem, nie pamiętam dokładnie ale w opcjach programu wyłączyłem bądź włączyłem czyszczenie przy wyjściu i teraz się nie wywala.
[#3] Re: MUI 5.0 - 2017R4

@mikecios, post #2

spoko, jeszcze żebym wiedział, w którym miejscu puścić przycisk, to by było fajnie - bo to górne menu mi się co prawda już wyświetla, ale jeszcze nie rozwija. :P Więc coś dalej musi być nietego. Swoją drogą po wejściu w jakieś ustawienia czcionka się kurczy i robi jakaś kurduplasta, tak że całość staje się kompletnie nieczytelna. No ale to tylko ECS, choć może zmiana na wyższą rozdzielczość by coś dała... sprawdzę to.
[#4] Re: MUI 5.0 - 2017R4

@snajper, post #3

Tak, wyższa rozdzielczość pomoże, ale zamiast jej można wyłączyć ✔przy DEFAULT i wpisać większą wartość.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem