Komentowana treść: AmiWigilia - odcinek #30
[#1] Re: AmiWigilia - odcinek #30
Jest i nowy numer magazynu Amiga NG. Brawa!
[#2] Re: AmiWigilia - odcinek #30
Wczoraj przesłuchałem. Adam ma zdrowe podejście do tematu.
[#3] Re: AmiWigilia - odcinek #30
Niewątpliwie bardzo interesujący odcinek. Adam Mierzwa niczym Max Kolonko powiedział jak jest. OK
[#4] Re: AmiWigilia - odcinek #30
Zaczynam właśnie słuchać. Jak do tej pory bardzo dobry odcinek OK
[#5] Re: AmiWigilia - odcinek #30
No,wspanialy odcinek.Amiwigilia przeobrazila sie w dyspute.
[#6] Re: AmiWigilia - odcinek #30
Jestem w połowie i jest OK OK
[#7] Re: AmiWigilia - odcinek #30
.

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2018 20:54:53 przez SuperBuster
[#8] Re: AmiWigilia - odcinek #30

@waldiamiga, post #2

Przesłuchałem kawałek bo nie mam kiedy całego i wygląda to na wariację na temat wydania specjalnego. O ile w wydaniu specjalnym obaj rozmówcy się wzajemnie nakręcają i snują fantastyczne wizje z kosmosu (co jest na swój sposób urocze), to tym razem gość nieco tonuje zapędy prowadzącego i nie daje się wciągnąć w psioczenie i rozważania co by było gdyby wszystkie gwiazdy ułożyły się idealnie na amigowym firmamencie.

Raczej pokazuje jak jest i co można zrobić z tym co jest, skromnymi środkami, własnymi siłami, bez oglądanie się na innych, bez patrzenia błagalnie na developerów czy właścicieli marki i oczekiwania cudu. Ogólnie bardzo zdrowe podejście, z takim podejściem dłużej i zdrowiej można pociągnąć swoje hobby, jakie by ono nie było.
[#9] Re: AmiWigilia - odcinek #30

@jubi, post #8

Może to wynikać z tego, że Adam nie miał wczesniej Amigi.
[#10] Re: AmiWigilia - odcinek #30

@michal_zukowski, post #9

Możliwe, dlatego być może jest mniej emocjonalnie związany z całym tym bagażem.
[#11] Re: AmiWigilia - odcinek #30
Na AmiParty jak był Trevor były 2 Samanthy.
Rozmawialiśmy na tematy braku oprogramowania.
Był też temat zakupu zbiorowego Tabora.
[#12] Re: AmiWigilia - odcinek #30
Jak ceny "klasykow" zaczęły rosnąć do poziomu absurdu, postanowiłem porzucić klasyczną Amigę.
Po odsłuchaniu tego odcinka Amiwigilii, zastanawiam się, czy nie zrezygnować z zakupu Tabora, o ile kiedykolwiek dojdzie do jego sprzedaży.
[#13] Re: AmiWigilia - odcinek #30

@SuperBuster, post #12

Hmn...relacja z tego eventu do zakupu Tabora z pewnością nie zachęci.
Amiga Ireland 2018
[#14] Re: AmiWigilia - odcinek #30

@michalmarek77, post #13

[#15] Re: AmiWigilia - odcinek #30

@Sir_Lucas, post #14

O_o
Dzięki! Fajna relacja!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem