Komentowana treść: REminiscence 0.33 dla WarpOS
[#1] Re: REminiscence 0.33 dla WarpOS
Soft pod WarpOs'a OK
[#2] Re: REminiscence 0.33 dla WarpOS

@BULI, post #1

Fajnie że coś wychodzi, widać nie wszyscy postawili na tym krzyżyk.
[#3] Re: REminiscence 0.33 dla WarpOS

@waldiamiga, post #2

Dokładnie ok, racja
[#4] Re: REminiscence 0.33 dla WarpOS

@BULI, post #1

Ciekawe jak działa na Crescendo ;)
[#5] Re: REminiscence 0.33 dla WarpOS

@madman15, post #4

Ciekawe jak działa na Crescendo ;)


Pewnie brakuje mocy

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2018 12:52:55 przez BULI
[#6] Re: REminiscence 0.33 dla WarpOS
Czyli pewna karta podobna do Sharka, być może odswieży jeszcze nie jeden tytuł pod WOSa.
[#7] Re: REminiscence 0.33 dla WarpOS

@Andrzej Drozd, post #6

Czyli pewna karta podobna do Sharka, być może odswieży jeszcze nie jeden tytuł pod WOSa.


Oby ok, racja
[#8] Re: REminiscence 0.33 dla WarpOS
Port ma jeszcze jeden amigowy element.

Muzykę (moduły) z wersji Amigowej OK
[#9] Re: REminiscence 0.33 dla WarpOS

@BULI, post #8

Odpaliłem dziś na Sonnecie wersję DOS + Muły muzyczne z Amigi i sama gra zapitala pięknie w każdej rozdziałce, ale intro ma problem z synchronizacją i najbliżej ideałowi jest w niższych rozdziąłkach ok, racja
[#10] Re: REminiscence 0.33 dla WarpOS

@BULI, post #9

Dziś odkryłem pewną rzecz.

Mianowicie, demo początkowe za chiny ludowe nie chce mi się idealnie zsynchronizować z dźwiękiem zestrzeliwania naszego bohatera na dżunglą (scena końcowa w intrze).

Przypominam, że mam wersję DOS + dźwięki z wersji amigowej..
Okazało się, że nie może być takiej synchronizacji!
Przypomniało mi się, że intro w wersji amigowej jest delikatnie krótsze, o jedną lub dwie scenki, więc długość ścieżki dźwiękowej do intra z Amigi jest mniejsza, niż czas odtwarzania intra DOSowego ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem